E martë, 23 Shkurt, 2021
2 C
Tirana

E rëndë/ Vëllai vret motrën sepse ishte lidhur me një transgjinor

Një vajzë 20 vjecare ka humbur jetën në Napoli, pasi vëllai i saj ka përplasur motorin ku ajo po udhëtonte me të dashurin. Dyshohet se shkaku i kësaj goditje, është fakti që i dashuri i vajzës ishte një transgjinor.

Vëllai, Michele, tashmë ndodhet pas hekurave, me akuzën e vrasjes pa dashje. Ai kishte ndjekur motrën dhe të dashurin me makinë, dhe goditi motorin e tyre në ecje. Motra e tij humbi jetën menjëherë nga plagët e shumta në kokë, ndërsa transgjinori u transportua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...