E shtunë, 31 Tetor, 2020
7 C
Tirana

Etiketa

Ralf Gjoni

Rama i përgjigjet akuzave të Gjonit: Komisioneri është treguar gjithmonë i ndershëm në thënien e gjërave ashtu siç janë

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kritikave të deputetit Ralf Gjoni, teksa akuzoi komisionerin Oliver Varhelyi, se po gënjen në disa pika. Në kundërpërgjigje,...

Ralf Gjoni i zhgënjyer nga Rudina Hajdari/ PD-PS-LSI si ‘Game of Thrones’, po luftojnë për interesat e tyre

Deputeti i opozitës, Ralf Gjoni, i pranishëm në Komisionin e Ligjeve ku po diskutohen ndryshimet e propozuara për sistemin zgjedhor, ka shprehur pakënaqësinë ndaj...

Shërohet nga koronavirusi deputeti i opozitës

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti përmes një postimi në rrjetet sociale, ku...

Rezultoi pozitiv/ Gjoni tregon se çfarë i ka shkaktuar koronavirusi

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, ka folur mbi gjendjen e tij shëndetësore, pasi rezultoi pozitiv me koronavirus. Në një intervistë për rubrikën “Opinion” në...

Sherri në Kuvend/ Ralf Gjoni zbulon çfarë ndodhi me Halit Valterin

Dje, seanca plenare në Kuvend është shoqëruar me tensione të forta brenda opozitës. Deputeti Halit Valteri është përplasur me Ralf Gjonin. Në këtë situatë të...

“PS, PD, LSI bashkë në krevat”, Gjoni: Iku Lu-ja erdhi Kim-i, do ikë Kim-i dhe do vijë Xhimi

Me tone të larta gjatë fjalës në Kuvend, deputeti Ralf Gjoni tha se çdo gjë që ndodh në Shqipëri është lojë politike, duke nisur...

Plas sherri mes Halit Valterit dhe Ralf Gjonit, ndërhyjnë deputetët

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me tensione. Deputeti Halit Valteri ka pasur një debat të fortë me Ralf Gjonin. Një përplasje e fortë ka...

Rudina Hajdari ‘kërcënon’ mazhorancën: Kemi votat, beteja tani është në Parlament

Pas përfundimit të mbledhjes së Komisionit për Reformën Zgjedhore, Rudina Hajdari tha se ndryshimi i sistemit dhe lista të hapura, janë tashmë beteja që...

Gjoni: Pa ndryshim sistemi dhe lista të hapura, s’ka votim në Parlament

Pas mbledhjes së Komisionit të Reformës Zgjedhore, deputeti Ralf Gjoni tha do t’i shkojë deri në fund kërkesës për ndryshimin e sistemit zgjedhor dhe...

Kërcënuan për votën kundër, kush janë tre opozitarët që Yuri Kim thirri sot në Rezidencën e saj 

Sikundër ishte paralajmëruar më herët, opozita parlamentare ka nisur një takim me ambasadoren amerikane në Shqipëri, Yuri Kim. Deputetët Myslym Murrizi, Nimet Musai dhe...

Të fundit

Me Co*id-19, presidenti i klubit të Serisë A shtrohet në spital

Koronavirusi vazhdon të përhapet me shpejtësi në futbollin italian. Së fundmi ka rezultuar pozitiv edhe presidenti i Torinos, Urbano Kairo. Ai është shtruar në spitalin “San...

Covid-19, Belgjika vendos kufizime të reja

Belgjika do të vendosë rregulla më të rrepta të izolimit nga e hëna (2 nëntor), duke mbyllur bizneset jo-thelbësore dhe duke kufizuar vizitat në...

Tërmeti në Izmir, 17 të vdekur dhe mbi 700 të plagosur

Të paktën 17 persona humbën jetën dhe mbi 700 të tjerë u plagosën si pasojë e tërmetit 6,6 ballë që ka goditur ujërat e...

Do bëhet kryeministri i Shqipërisë? Meta tregon ambicien e tij

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...

Meta: Jam lideri i Shqipërisë, Rama do ta çojë Shqipërinë në drejtim të paditur

Nga reagimet e tij të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, të shumtë janë ata që mendojnë se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zë...