E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

“Po pres të mbarojnë, më bezdisin”, Ralf Gjoni ankohet në mes të Kuvendit

Deputeti Ralf Gjoni, ka shprehur ankesat ndaj të gjithë atyre që ndërhynin në fjalën e tij, dhe kjo ka marrë vëmendjen edhe të kryeparlamentarit Ruçi.

Gjoni, teksa ishte duke folur sot në Kuvend për ligjin për partitë politike, është ankuar për zhurmë nga kolegët socialistë. Ai tha se po pret të mbarojnë kolegët, pasi e bezdisin.

Menjëherë ka ndërhyrë kryeparlamentari Ruçi, që ka vendosur gishtin tek Ilir Beqja dhe Arben Ahmetaj. Ruçi menjëherë u ka tërhequr vëmendjen.

Ralf Gjoni: Po pres të mbarojnë, nuk e kuptojmë pse po vijmë, po më bezdisin kur po flasin.

Gramoz Ruçi: Z. Beqaj dhe z. Ahmetaj ju lutem shumë po ju tërheq vëmendjen, mendojeni veten duke folur dhe sikur Ralf Gjoni t’u bëjë zhurmë për juve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...