E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

perplaset

Përplaset avioni me 191 persona në bord, shënohen të paktën 17 viktima

Një avion që fluturonte nga Dubai në Calicut është përplasur ditën e djeshme, duke bërë që të paktën 17 persona të humbin jetën. Sipas Daily...

Aksident në rrugën Vorë-Tiranë/ Shoferja humbet kontrollin e makinës dhe përplaset me shtyllën

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur pak më herët në rrugën dytësore Vorë–Tiranë. Mësohet se rreth orës 13:53 automjeti me drejtuese A.L.,...

Autoambulanca përplaset me “Toyotën”, përfundon jashtë rrugës

Një autoambulancë e Spitalit të Fierit është përplasur me një automjet tip “Toyota” dhe ka përfunduar jashtë rrugës, në një kapanon. Aksidenti automobilistik raportohet se...

Aksident në aksin Korçë-Voskopojë, makina përplaset me murin anësor

Një aksident rrugor është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Voskopojë. Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga, duke u përplasur me...

Humb kontrollin dhe përplaset me pemën, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Shkodër, teksa një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Ngjarja...

Aksi Lezhë-Shkodër/ Makina luksoze del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Lezhë-Shkodër, teksa një makinë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Automjeti tip “Benz” u përfshi nga...

Aksident i rëndë në Selanik, humb jetën 40-vjeçari shqiptar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një shqiptar. Mediat greke raportojnë se...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën shqiptari (FOTO)

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në Rimini të Italisë, pasi është përplasur nga një automjet. Sipas mediave italiane, 63 vjeçari shqiptar ka qenë duke...

Po ecte me makinë me 160 km/h, i riu filmon veten teksa përplaset

Një 23-vjeçar nga SHBA është përfshirë në një aksident rrugor, teksa po drejtonte makinën me shpejtësi mbi 160 km/h. Kenneth Hofler po filmonte veten teksa...

VIDEO/ Momenti kur foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e avionit që u përplas

Media britanike “Daily Mail” ka publikuar videon e momentit kur një foshnje nxirret e gjallë nga rrënojat e avionit të rrëzuar në Kazakistan. Forcat e...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...