E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

Aksi Lezhë-Shkodër/ Makina luksoze del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Lezhë-Shkodër, teksa një makinë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Automjeti tip “Benz” u përfshi nga flakët menjëherë pas përplasjes. Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë nga makina me benzinë përpara së të mbulohej nga flakët.

Makina luksozë është shkrumbuar e gjitha, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Aksident i qëllimshëm ndaj ish-kryeministrit Berisha? Ja ç’thotë truproja

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...