E martë, 7 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

makina

Vijojnë shkeljet e masave/ Bllokohen 78 makina dhe gjobiten 13 lokale

Masat kufizuese të vendosura nga qeveria për të ndaluar përhapjen e koronavirusit, vijojnë që të shkelen nga qytetarët shqiptarë. Ndërkohë kontrollet zhvillohen në të gjithë...

Aksident në aksin Rinas-Fushë Krujë, 2 makina përfundojnë në kanal

Një aksident është regjistruar sot në aksin Rinas- Fushë Krujë. Ngjarja është shënuar në afërsi të Bubqit, teksa dy makina kanë dalë nga rruga dhe...

Aksident në aksin Korçë-Voskopojë, makina përplaset me murin anësor

Një aksident rrugor është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Voskopojë. Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga, duke u përplasur me...

EMRI/ Donte të ndalonte makinën, automjeti merr zvarrë 30-vjeçaren

Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje. Sipas BalkanWeb, Klara Hoxha parkoi automjetin...

Gara me makina, Trump pritet të shkojë me makinën e blinduar (Foto)

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump raportohet se do të marrë pjesë në garën e së dielës “Daytona 500” në Florida. Trump...

FOTO/ Makina përfshihet nga flakët në afërsi të Kryeministrisë

Një makinë ka marrë flakë ditën e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” pranë Kryeministrisë. Ngjarja është regjistruar në mesditë, ndërsa ende nuk dihet shkaku...

Nxehen gjakrat në “Opinion”, Rama: Makinën e ka certifikuar Garda

Kryeministri Edi Rama ka shkuar në studion e “Opinion” me automjetin “Lincoln”, që është denoncuar nga opozita se është automjet i blinduar. Ai është...

Aksident masiv në autostradë, 4 makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se aksidenti është regjistruar afër zonës së Mëzezit, ndërsa 4 makina...

Si film aksion/ I dyshuari i ikën policisë. Përplas 4 makina, plagos 5 persona

Mëngjesin e sotëm në Elbasan policia i është vënë pas një makine me targa të huaja pas dyshimeve për aktivitet të paligjshëm dhe i...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Labinot, plagoset zyrtari i lartë grek

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Labinot. Sipas Top Channel, nga ky aksident ka mbetur i plagosur edhe një zyrtar...

Të fundit

Koronavirusi në Shqipëri/ Basha: Testojmë 2 herë më pak se Maqedonia e Veriut

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, theksoi se është shumë e rëndësishme që të shtohet numri i testimeve...

Johnson në terapi intensive/ Ja kush pritet ta zëvendësojë kryeministrin britanik

Para disa ditësh kryeministri britanik Boris Johnson rezultoi pozitiv me COVID-19, ndërkohë ditën e sotme gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë...

22 viktima deri më tani/ Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19

Mbrëmjen e sotme, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19. Tomini...

“S’di se çfarë ka bërë Ademi”, Lleshaj: Gjendja në Shkodër është serioze

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24” prej ku foli për situatën e...

U infektua me koronavirus, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson

Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson është përkeqësuar si pasojë e koronavirusit dhe aktualisht ai është nën kujdes intensiv. Para 11 ditësh, Johnson rezultoi...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT