E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

makina

Nxehen gjakrat në “Opinion”, Rama: Makinën e ka certifikuar Garda

Kryeministri Edi Rama ka shkuar në studion e “Opinion” me automjetin “Lincoln”, që është denoncuar nga opozita se është automjet i blinduar. Ai është...

Aksident masiv në autostradë, 4 makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se aksidenti është regjistruar afër zonës së Mëzezit, ndërsa 4 makina...

Si film aksion/ I dyshuari i ikën policisë. Përplas 4 makina, plagos 5 persona

Mëngjesin e sotëm në Elbasan policia i është vënë pas një makine me targa të huaja pas dyshimeve për aktivitet të paligjshëm dhe i...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Labinot, plagoset zyrtari i lartë grek

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Labinot. Sipas Top Channel, nga ky aksident ka mbetur i plagosur edhe një zyrtar...

Makina del nga rruga, humb jetën 24-vjeçari

Një i ri ka mbetur i vdekur në vend, në një aksident të ndodhur në aksin rrugor Torovicë- Balldre. Burime zyrtare nga policia bëjnë...

Aksi Lezhë-Shkodër/ Makina luksoze del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë është regjistruar në autostradën Lezhë-Shkodër, teksa një makinë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Automjeti tip “Benz” u përfshi nga...

VIDEO/ I riu filmohet duke çarë gomat e 160 makinave pas tërmetit në Turqi

Pas tërmetit që tronditi Turqinë mbrëmjen e së premtes, një tjetër ngjarje e pazakontë është regjistruar atë natë në vend. Kamerat e sigurisë kanë filmuar...

Makina e Ambasadës Amerikane përfshihet në aksident, humb jetën një grua

Një makinë e ambasadës amerikane në Islamabad ka përplasur një makinë tjetër, duke lënë një grua të vdekur dhe 5 persona të plagosur. ARY News...

Hidhet në erë makina e punonjëses së policisë

Një sasi tritoli i është vendosur makinës së një punonjëseje policie në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Raportohet se lënda plasëse është hedhur nga muri...

EMRI/ Përplasi shqiptarin dhe e la në rrugë, policia kap në flagrancë autorin

Policia italiane ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e autorit, që dyshohet të ketë përplasur për vdekje 36-vjeçarin shqiptar. Franko Gjinaj u përplas me...

Të fundit

Gjobiten 36 drejtues biçikletash, publikohen pamjet nga aksioni i policisë

Policia e Tiranës bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 36 drejtues biçikletash. Sipas policisë, janë ndëshkuar ata...

Harta e të ardhurave në Shqipëri, qyteti më i pasur dhe më i varfër

Ata që banojnë në Tiranë kishin të ardhura për frymë më të lartat në vitin 2018, ndërsa Kukësi vijon të jetë rajoni më i...

Reforma në Drejtësi/ Shehi: Deklaratat e Yuri Kim në adresë të Ramës

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e ambasadores së SHBA-ve, Yuri Kim për reformën në drejtësi. Në një intervistë për News24, Shehi tha...

Kursi i këmbimit/ Paundi fiton 1 pikë brenda natës

Monedha evropiane është forcuar në krahasim me një ditë më parë duke u blerë sot me 123.6 lekë dhe duke u shitur me 124.3 lekë, sipas kursit...

Meta vlerëson me dekoratë Heroin e Popullit, Vasil Laçi

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot Heroin e Popullit, Vasil Laçi (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. Motivacioni i dekorimit ishte: “Atdhetarit antifashist, që...
WhatsApp KONTAKTO TT