E martë, 26 Maj, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

makina

Policia “blindon” Sarandën, kontrolle masive në akset kyçe të qytetit bregdetar

Prej dy ditësh tashmë, efektivë të maskuar të FSHN në bashkëpunim me agjentë të antidrogës po ushtrojnë kontrolle të imtësishëm në qytetin e Sarandës. Mësohet...

Pranga 30-vjeçarit, vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës

Një 30-vjeçar nga Durrësi është vënë në pranga nga ana e policisë, pasi vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës. Nga...

Ajri i ndotur në jug të Evropës nxit protesta

Qytetet e Evropës Jugore janë duke u përballur me nivele të larta të ajrit të ndotur, si pasojë e verës së thatë dhe erërave...

Makina përplas këmbësorin në Pogradec, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Pogradec. Sipas ‘News24’, një automjet ka përplasur një këmbësor në fshatin Zvervaskë. Bëhet...

Makina shkrumbohet nga flakët tek “Oxhaku”, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)

Një makinë ka shpërthyer në flakë në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pak më herët, në zonën e “Oxhakut”. Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit ka arritur...

Makina lyhet me benzinë dhe i vihet flaka/ Pronari: S’kam konflikte me njeri

Një mjet është shkrumbuar nga flakët në lagjen ‘Punëtori’ në Fushë- Krujë. Makina tip fuoristradë “Land Rover” që është përfshirë nga flakët, është në...

Del nga makina dhe takon nënën me fëmijë, momenti kur ekzekutohet Kastriot Reçi

Së fundmi është publikuar videoja e vrasjes së biznesmenit Kastriot Reçi. Siç shihet në pamjet e bëra publike nga “dosja.al”, biznesmeni 47-vjeçar zbret nga një...

Sulm ndaj Lubonjës, mjete të forta drejt makinës së tij

Makina e analistit Fatos Lubonja është goditur me mjete të forta. Ky është një rast i përsëritur, pasi e njëjta situatë ka ndodhur edhe...

Një tjetër aksident në Tiranë, makina përfundon në trotuarin me kalimtarë

Një tjetër aksident është shënuar në Tiranë, ku një mjet ka dalë nga rruga e është përplasur me një pemë. Aksidenti ka ndodhur pak çaste...

Rruga “përpin” makinën (VIDEO)

Këto janë pamjet e frikshme sesi tokat hapet dhe makina përfundon në të. Pamjet në fjalë nuk kanë nevojë për shumë komente. Makina bie në...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT