Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Shpërthen në flakë makina në mes të Elbasanit

Një mjet ka shpërthyer në flakë në Elbasan, ndërsa ende nuk ka raportime për të lënduar. Ngjarja është shënuar në qendër të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se automjeti ka marrë flakë, për shkak të një defekti teknik.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes, dhe po punojnë për të zbardhur rrethanat e saj.

Qarkullimi i automjeteve në korsinë ku ndodhet makina e përfshirë nga flakët është pezulluar, deri në shuarjen e plotë të zjarrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vlorë/ Shkrumbohet mjeti në pronësi të një 58-vjeçari

Një automjet tip “Mercedes-Benz” është shkrumbuar plotësisht nga flakët rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri” në Vlorë. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije...

Mot me diell, temperatura deri në 31 gradë celsius për sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese. Por në orët e...

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...