E shtunë, 31 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

Vlorë/ Shkrumbohet “Audi” në pronësi të një vajze, dyshimet e para

Një mjet është djegur në Vlorë, e ndërsa dyshimet paraprake janë se i është vënë zjarri qëllimisht. Një makinë e cila ishte e parkuar, është djegur në orët e para të mëngjesit në lagjen “Partizani” në Vlorë.

Automjeti tip “Audi” që është në pronësi të shtetases me inicialet B. T.,  është shkrumbuar.  Dyshohet se zjarri i është vënë qëllimisht makinës, e cila ishte pa targa.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të rënies së zjarrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Milionat për inceneratorin nuk e shpëtojnë Fierin nga reja ‘toksike’ e mbetjeve

Një i vd*kur dhe tre të plagosur për ullinjtë, arrestohet autori i tretë

Falë ndërmjetësimit të policisë, është vetëdorëzuar në polici personi që vrau kushëririn e plagosi anëtarët e tjerë të familjes për pronat dy ditë më...

Nxehet situata mes socialistëve/Koçi-Lames: Dikush duhet çuar në SPAK

Pak më herët, drejtori i përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame reagoi pas akuzave të deputetit të zgjedhur të Partisë Socialiste, Petro Koçi, se duart...

Izmir Smajlaj nuk kualifikohet për në finale

Izmir Smajlaj nuk u kualifikua dot për në finale në kërcim së gjati. Një tjetër sportist shqiptar largohet nga Olimpiada e Tokios, teksa është...

Përfundon aventura e Erkand Qerimaj, i 9-ti në renditjen e përgjithshme

Erkand Qerimaj ka dalë i 9-ti në renditjen e përgjithshme të peshëngritjes në Lojërat Olimpike “TOKIO 2020”. Peshëngritësi shqiptar garoi në kategorinë deri në...

Shqipëria nuk ka as të majtë e as të djathtë!

Nga: Enio Civici Zgjedhjet përfunduan. Qeveria është surprizë. Opozita u konsolidua në pozicionin e saj. Pandemia vazhdon, vaksinimi po ashtu. SPAK-u fatmirësisht po dëgjohet. Temperaturat...