E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 24 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Dora e Mancinit/ Si e ndërtoi tekniku Italinë
 • CR7, tjetër rekord

Corriere dello Sport:

 • Bukuri të Ronaldos
 • Lokateli, prova kuptueshmërie mes Juves dhe Sasuolos

AS:

 • Kalojnë të mëdhatë
 • Leje për të ëndërruar

Mundo Deportivo:

 • Dora e Luços
 • Kartat për Alba-n
 • Barcelona/ Dembele operohet të hënën

L’Equipe:

 • Zvicra numri i rradhës
 • Anglia do të presë Gjermaninë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...