E hënë, 2 Gusht, 2021
34.5 C
Tirana

Etiketa

as

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 30 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Dhe varka shkon para/ Italia Olimpiadës: Ari i dytë dhe tri medalje të tjera Corriere dello Sport: Vjazat e rremave të...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 29 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Mezzi po presim arin Lukaku refuzon Chelsea-n, debuton me Krotonen (fitoi interi 6-0) Kaio Jorge, oferta e Juves për ta...

Faqet e para të gazetave sportive, 28 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Faleminderit Fede/ Olimpiada Pellegrini je një mit Alegri, Ronaldo duhet t'më japësh më shumë Corriere dello Sport: Pelegrini legjendë: Italianet ekzaltohen,...

Faqet e para të gazetave sportive, 27 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Italia është aty, mungon ari Kaio Jorge, parakalimi i Juves Rinovon  Kessie Corriere dello Sport: CR7, show dhe mister Milan, shpenzime...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 26 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Kessie: Milan përjetë Bronxet e Italisë Corriere dello Sport: Fede, Italia ëndërron me ty Festojmë 3 bronxe Roma dhe Juve vendosin AS: ...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 25 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Gati, nisja, ar/ Taekwondo Bufom, hidhem për të pritur Botërorin Corriere dello Sport: Ari i parë i një 20 vjeçari Taekwondo/...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 23 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Ari i të gjithëve/ Tani luhet mes frikës dhe shpresës Corriere dello Sport: Tërmet Ronaldo/ Kristiano të dielën në Torino, në...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 22 korrik 2021

Mundo Deportivo: Mbreti (Rey) Manaj/ Trigolësh i shqiptarit Sot prezantimi i Depait Antetenkoumpo bën ligjin në NBA AS: Alaba: Do t' më kishte pëlqyer të...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 21 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Flet Tonali, kampionati, Milani është aty Olimpiada -2 ditë Egonu gati të na emocionojë "Historia na thërret" Corriere dello Sport: Murinjo...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 20 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Ibra, me nxitim djalli Inter-Nandez, OK i Inzagit Juve, Pjaniç për gushtin Corriere dello Sport: Inzagi kundër të gjithëve Një infektim...

Të fundit

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, dikur ka punuar shofer e kuzhinier

Demian Smith do të jetë zv/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Lajmin e ka përcjellë Ambasada, ku zbulon ndër të tjera...

Shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Cov*d-19

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka dhënë lajmin e shumëpritur, se shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Covid-19. Këtë ai e ka konkretizuar përmes fakteve,...

Ti thua se Berisha është problem? Jo, nuk është!

Nga: Frrok Çupi Se si te vjen, thuajse si poshtërim, të merresh tani me Sali Berishën. Ai shkoi, ça të bësh më! Do të thuash...

U tha se ndërroi jetë, 40-vjeçarja është jashtë rrezikut bashkë me të birin

Gjatë ditës së sotme, qarkulloi një lajm i pavërtetë mbi vdekjen e gruas 40-vjeçare, ku pretendohej se nuk ia doli dot mbanë pas shpërthimit...

“Përvëlohet” Greqia/ “Shteti në këmbë”, autoritetet në alarm për energjinë  

Në Greqi, temperaturat kanë tejkaluar 55 gradë celsius. Ndodhur në këto kushte, qytetarët po kosnumojnë shumë energji për të përdorur kondicionerët, e për të...