Futboll

Dalin pamjet, si është transformuar stadiumi i Burrelit


               Publikuar në : 13:57 - 15/09/19 Enno

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto që tregojnë se si është transformuar stadiumi i Burrelit, i cili ka marrë njē pamje krejt tjetër në dallim me atë të një viti më parë.

Përmes një postimi në “Facebook”, krahas fotove, Rama shkruan: “40 DITE TRANSFORMUESE e kthyen Stadiumin e Burrelit, nga një shembëlltyrë të lemeritshme të rrënimit të si s’ka më keqshëm, në një shembull kuptimplotë të dëshirës së madhe për të bërë ndryshimin, me shpenzime të vogla (zero lek nga buxheti).”

Skuadra e Burrelit, këtë sezon është shoqëruar me disa ndryshime. Duke nisur që nga Presidenca dhe deri tek infrastruktura.

Postimi i Ramës

40 DITE TRANSFORMUESE e kthyen Stadiumin e Burrelit, nga një shembëlltyrë të lemeritshme të rrënimit të si s’ka më keqshëm, në një shembull kuptimplotë të dëshirës së madhe për të bërë ndryshimin, me shpenzime të vogla (zero lek nga buxheti), vullnet të mirë, bashkëpunim me biznesin dhe punë të përkushtuar të bashkisë së ringjallur prej 30 qershorit👏👏👏

Një bravo të madhe kryebashkiakut të ri, punonjësve të bashkisë dhe komunitetit të biznesit në Bashkinë e Matit👍

#ShembullPozitiv👌
#Respekt🙏
#BashkiaqëDuam🤝#ShqipëriaqëDuam☀️🇦🇱

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT