E hënë, 18 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

Autoambulanca përplaset me “Toyotën”, përfundon jashtë rrugës

Një autoambulancë e Spitalit të Fierit është përplasur me një automjet tip “Toyota” dhe ka përfunduar jashtë rrugës, në një kapanon.

Aksidenti automobilistik raportohet se ka ndodhur në aksin Fier-Patos.

Në autoambulancë ndodhej vetëm drejtuesi i mjetit i cili ka pësuar dëmtime të lehta.

Ndërsa nga ana tjetër, në automjetin tip “Toyota” udhëtonin dy persona të cilët nuk paraqesin probleme shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...