E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Përparim Ademi

Ekzekutoi 2 motrat në Astir, Ademi s’ka asnjë problem në shëndetin mendor

Tashmë janë mbyllur hetimet për Përparim Ademin, i akuzuar për vrasjen e motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi para djalit të mitur 14 vjeçar,...

”Nxirre armën”/ Zbardhet biseda e Përparim Ademit me motrat Metani (Video)

Publikohen pamje nga biseda e fundit mes dy motrave Metani dhe vrasësit të tyre, Përparim Ademit. Një ditë para se të shkonte me armë në...

I ekzekutoi në banesë/ Detaje të reja nga trafikimi që bënte Ademi me 2 motrat

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u ekzekutuan mesditën e 31 Dhjetorit...

Thellohet skandali/ Motrat prostitucion në Greqi, 59-vjeçari tutor i tyre

Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë nga ngjarja e ndodhur në 31 dhjetor, ku Përparim Ademi u mori jetën dy motrave, Zhaneta...

‘Do villni gjakun e motrave të mia’, djali i 59-vjeçarit i drejtohet policisë

Djali i Përparim Ademit, autorit që qëlloi me breshëri plumbash mbi dy motrat Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani, zbuloi një ditë më parë se...

Gruaja e 59-vjeçarit në zi për dy motrat, shpërthen në lot: I kam dashur shumë

Gruaja e Përparim Ademit, 59-vjeçarit të arrestuar për vrasjen e dyfishtë të motrave, ka dhënë një deklaratë surprizuese. Në emisionin “Me zemër të hapur”...

Masakra me dy motrat/Përparim Ademi tenton vetëvrasjen në burg

Gjatë ditëve të fundit, kryefjalë e mediave ka qënë rasti i 59-vjeçarit që vrau dy motrat në Tiranë. Shumë detaje të rënda janë zbardhur,...

“Do villni gjak”/I ati vrau dy motrat, kërcënohet me jetë djali i 59-vjeçarit

Çdo ditë e më shumë dalin në dritë detaje të reja tronditëse nga historia e Përparim Ademit me dy të dashurat e tij, motrat...

Mediat greke: Vrasja e motrave në Tiranë zbuloi tregtinë e foshnjave në Selanik

Vrasja e dy motrave Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani nga ish-partneri i tyre Përparim Ademi, ka bërë bujë edhe në mediat greke. Sipas ERT, Ademi...

Vrau dy motrat/ Gruaja e 59-vjeçarit: Burri ta pësojë, po na kërcënojnë me jetë

Familjarët e Përparim Ademit, 59-vjeçari i cili vrau dy motrat në Astir të Tiranës, kanë hedhur akuza në drejtim të familjes së viktimave. Familjarët e...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...