E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

Etiketa

Meghan Markle

Harry dhe Meghan prezantojnë fondacionin e ri “Archwell”

Harry dhe Meghan kanë vendosur të themelojnë një organizatë bamirësie për të zëvendësuar Sussex Royals dhe ta quajnë 'Archwell'. Daily Telegraph raportoi se çifti...

Simon Rex: Më ofruan para për të gënjyer për marrëdhënien me Meghan Markle

Simon Rex tha se disa tabloide britanike kontaktuan me të dhe i ofruan shuma të mëdha parash për të gënjyer për marrëdhënien e tij...

Iku nga familja mbretërore, ja profesioni që do ushtrojë Meghan Markle

Meghan Markle dhe Princ Harry janë larguar nga familja mbretërore dhe tashmë janë të pavarur financiarisht. Ata janë zhvendosur në Kanada së bashku me të...

Njihuni me sozinë e Meghan Markle (FOTO)

Meghan Markle dhe Harry hoqën dorë nga roli mbretëror dhe u shpërngulën në Kanada, ku po jetojnë si të pavarur financiarisht, bashkë me të...

Kompanitë e basteve nxjerrin kuota për ndarjen e Princit Harry dhe Meghan

Pas largimit të tyre nga familja mbretërore, kompanitë e basteve në Angli kanë filluar të vënë kuota mbi jetën personale të Meghan Markle dhe...

I ati kërcënon Meghan Markle, ja ç’ka ndërmend të bëjë derisa ajo ta kontaktojë

Raportet mes Dukeshës së Sussex, Meghan Markle, dhe babait të saj, Thomas, prej shumë kohësh nuk kanë qenë aspak të mira. Thomas nuk e ka...

Mbretëresha i ka bërë ofertën Meghan “për të jetuar pa tituj” përpara dasmës

Mbretëresha e Britanisë ia ka ofruar lirinë për të jetuar pa tituj përpara dasmës Princit Harry dhe Meghan Markle, por vetë aktorja është shprehur...

Meghan dhe Harry u thonë “lamtumirë” këtyre 10 rregullave mbretërore

Duka dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Harry pasi hoqën dorë nga familja mbretërore, janë plotësisht të lirë që të heqin dorë edhe...

“E tradhtonte burrin e parë”, i ati i Meghan i nxjerr të ‘palarat’

Babai i Meghan Markle ka tronditur mbarë opinionin publik, teksa ka shpërthyer më një gjuhë urrejtje për vajzën e tij. Meghan u largua nga...

Pasi iu hoq statusi mbretëror, ja titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t

Siç edhe ju mund ta keni dëgjuar, Meghan Markle dhe Princ Harry janë larguar nga familja mbretërore, duke hequr dorë kështu nga statuset e...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...