E martë, 25 Janar, 2022
6.5 C
Tirana

Njihuni me sozinë e Meghan Markle (FOTO)

Meghan Markle dhe Harry hoqën dorë nga roli mbretëror dhe u shpërngulën në Kanada, ku po jetojnë si të pavarur financiarisht, bashkë me të voglin e tyre Archie.

Por së fundmi Meghan është kthyer në qendër të vemendjes, për një arsye tjetër.

Në rrjet po bëjnë namin disa foto të një gruaje, e cila ka një ngjashmëri të pabesueshme me të. Ajo quhet Akeisha Land dhe është 39 vjeç. Akeisha është nënë e dy fëmijëve dhe jeton në SHBA.

39 vjeçarja ka treguar për “E!News” se njerëzit e kanë ngatërruar shpesh herë në rrugë me Meghanin, dhe ajo e merr për kompliment, pasi siç shprehet ajo: “Dukesha është e mrekullueshme!”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

FSHF regjistroi Veliajn/ Rama: I neveris përgjimet e bisedave!

Kryeministri Rama ka shuar heshtjen sa i takon një debati të fortë që ka ndodhur në orët e fundit pas publikimit të audio-përgjimit nga...

Në Turqi, qytetarët në radhë për të blerë bukë të lirë (VIDEO)

Pavarësisht motit me borë në Bursa, qytetarët krijuan radhë të gjata para kioskave të bukës BESAŞ për të blerë bukë të lirë. Qytetarët në rrethin...

Futet me thikë në dorë për të grabitur argjendarinë, pranga 35-vjeçarit

Blutë e Durrësit kanë arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi ka tentuar të grabisë një argjendari në qytetin bregdetar. Në pranga ka rënë shtetasi...

Acari pushton vendin, nesër temperatura në -11 °C

Sot (e martë dt.25) dhe nesër (e mërkurë dt.26) ulja e ndjeshme e temperaturave dhe ngricat mund të krijojnë probleme të ndryshme dhe vështirësi...

Xhef Bezos synon të ndalë plakjen e njeriut

Nga: Daniel M. Davis Xhef Bezos ka nisur një mision për të mposhtur plakjen e njeriut. Ai sapo ka angazhuar shkencëtarin Hal Barron nga “GlaxoSmithKline”për...