E hënë, 17 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Simon Rex: Më ofruan para për të gënjyer për marrëdhënien me Meghan Markle

Simon Rex tha se disa tabloide britanike kontaktuan me të dhe i ofruan shuma të mëdha parash për të gënjyer për marrëdhënien e tij me Meghan Markle.

Aktori 45-vjeçar tha se ai kurrë nuk ka pasur dicka me Meghan, thjeshtë kanë dalë njeherë për drekë.
“Asgjë nuk ndodhi. Asnjëherë nuk u puthëm. Ne dolëm vetëm një herë,” tha Simon në podcast Hollywood Raw. “Ajo ishte dikushi që kisha takuar në një shfaqje televizive me te cilen hëngra një drekë. Kjo ishte e gjitha.”

“Kur ky lajm doli, disa tabloide britanikë ofruan të më paguanin shumë para për të thënë një gënjeshtër , që ne në fakt u lidhëm. Unë i thashë jo shumë parave, sepse nuk ndihesha mirë duke gënjyer “- perfundoi ai.

Simon është më i njohur për rolin e tij në Scary Movie franchise dhe ka marë pjesë në shfaqje si “Jack & Jill” dhe “What I Like About You”. Ai dhe Meghan morën pjesë në një shfaqje televizive të quajtur Cuts në 2005.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...