E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

Klodian Çalamani

Vrasja e Mateos/Drejtori i Policisë: S’ka pasur kallëzime për abuzim seksual

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka raportuar në Komisionin e Sigurisë Kombëtare shifrat e kriminalitetit të vitit 2021, nga 1...

Halla e Mateos: S’ia kemi djegur ne shtëpinë Klodianit, ai s’ka vepruar vetëm

Pak ditë më parë u shkrumbua shtëpia e Klodian Çalamanit, monstrës së Fierit i cili vrau komshiun e tij 8 vjeçar Mateo Vasiun në...

Groposi në oborr 8-vjeçarin, digjet shtëpia e Klodian Çalamanit

Sot është shkrumbuar shtëpia e 38-vjeçarit Klodian Çalamani, i cili vrau 8-vjeçarin Mateo Vasiu. Banesa e vrasësit gjendet shumë pranë asaj së familjarëve të...

Klodian Çalamani ka bashkëpunuar me një grua? Ja çfarë thotë 38-vjeçari

Vrasja e 8-vjeçarit Mateo Vasiu në Fier, duket se po merr një tjetër rrjedhë. Familjarët e të ndjerit kanë hije dyshimi se vrasja nuk...

Tezja e 8-vjeçarit: Çalamani s’ishte vetëm! Mateo ka parë diçka, ndaj u vra

Familjarët e 8-vjeçarit të vrarë nga Klodian Çalamani, kanë dyshime të forta se vrasja është kryer në bashkëpunim. Tezja e 8-vjeçarit të vrarë në...

‘Varje për Klodian Çalamanin’, fotoja e tij tensionon familjarët

Për të dytën ditë radhazi, vijon mbledhja e firmave nga ana e familjarëve të Mateo Vasiut, pasi kërkojnë dënimin me vdekje të vrasësit të...

Del ekspertiza për Klodian Çalamanin, nuk ka probleme mendore

Klodian Çalamani, vrasësi i 8-vjeçarit Mateo Vasiu, nuk ka problem mendore. Ky përfundim vjen nga ekspertiza paraprake që i është bërë Klodian Çalamanit në...

Nëna e Mateos, thirrje të burgosurve: T’ia presin mishin me thikë!

Nëna e Mateos që u masakrua nga Klodian Çalamani, ka prekur me fjalët e saj, ndërsa u drejtohet me një thirrje të burgosurve. Në...

Vrau 8-vjeçarin/Tjetër denoncim: Më rrahu e më përdhunoi, ishte goca ime aty

Vrasësi i 8-vjeçarit u la dje në burg, ndërsa në sallën e gjyqit ka patur tensione dhe përplasje. Në Gjykatën e Fierit dje u...

“Po të kisha benzinë, s’do ta kishit gjetur kurrë djalin”

Familjarët e Mateo Vasiut dhe qytetarët janë zhvendosur në qendër të qytetit, pas Gjykatës së Fierit. Me thirrjet ‘varje, varje’, qytetarët kanë marshuar deri...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...