E enjte, 1 Tetor, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

Fjoralba Ponari

“Më kërcënuan me thikë”, moderatorja përlotet teksa rrëfen ngjarjen

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari ka treguar për një moment të dhimbshëm nga jeta e saj, ku ka rënë pre e ngacmimeve fizike nga...

Moderatorja shqiptare e thotë troç: “Ta nxjerr qumështin e nënës për hundësh”

Moderatorja Fjoralba Ponari, së fundmi ka realizuar një mini-intervistë në Instastory. Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, ku ka zbuluar dhe...

VIDEO/ Robert Berisha ngacmon ‘live’ moderatoren e Top Channel

Këngëtari Robert Berisha, ka ngacmuar moderatoren Fjoralba Ponari. I ftuar në “E diell” në rubrikën “Trotuar”, ai ka folur lidhur me marrëdhëniet e dashurisë...

Këngëtarja e njohur i zë vendin Fjoralba Ponarit

Më herët, moderatorja Fjoralba Ponari njoftoi mes lotësh largimin nga programi "Ora e Tiranës". Largimi i saj vinte për shkak të angazhimeve të shumta,...

‘Braktis’ programin, ja ku do ta shikoni në janar Fjoralba Ponarin

Duke startuar nga muaji i parë i vitit 2020, moderatorja e njohur Fjoralba Ponari do të “braktisë” “Orën e Tiranës” për të nisur një...

E talli publikisht, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për Olti Currin

Pak muaj më parë, marrëdhëniet mes Olti Currit dhe Fjoralba Ponarit u tensionuan shumë. Madje, ata nuk nguronin të ironizonin njëri-tjetrin. Sherri lindi nga...

Olti Curri nuk ia lë mangët Fjoralba Ponarit: Bjonden e Manushit e bëra VIP

Debati mes Fjoralba Ponarit dhe Olti Currit po bëhet edhe më i nxehtë. Të dy palët nuk kanë ndërmend që të bëjnë paqe, dhe...

Video/Moderatorja tregon “prapaskenat” e emisionit

Në ekranin e Top Channel jemi mësuar ta shohim shumë serioze moderatoren Fjoralba Ponari. Por prapaskenat e emisionit që ajo realizon, dëshmojnë për një...

Përplasja/ Olti Curri i postoi videon me lapsusin, moderatorja i përgjigjet publikisht

Moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë një lapsus gjatë emisionit “E diell”, që tashmë ka bërë xhiron e rrjetit. “Fatmirësisht sot të lindësh e bukur nuk...

Moderatorja e Top Channel flet për dashurinë për të cilën është penduar

Moderatorja e Top Channel, Fjoralba Ponari, u është përgjigjur ndjekësve në Instagram për çdo pyetje që ata kanë për të. Ajo gjithmonë është treguar...

Të fundit

Këshilli Politik/ Gjiknuri: Duan të shkaktojnë kaos, të imponosh konsensus është tallje

Ka përfunduar pas 2 orë e 30 minutash mbledhja e Këshillit Politik. Përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, tha se opozita duke mos pranuar...

“Mirë që na ngordhi gomari, por s’të lejnë as mizat rehat. Por tallin ingranazhin me ne”, Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit

Deklarata e bujshme e ministrit Klosi ka marrë shumë vemendje, pasi ai pohonte se valët e muzikës arrijnë që të përhapin koronavirusin. Shumë artistë kanë...

“U ka ngelur sharra në gozhdë, po zihen për një letër”, Murrizi tregon ‘prapaskenat’ në Këshillin Politik

Kreu i grupit demokrat në Kuvend, Mylim Murrizi, ka braktisur mbledhjen e Këshillit Politik, me pretendimin se gjithë puna ka ngecur në debatin sesa...

Tanke e avionë luftarakë, Armenia dhe Azerbajxhani tregojnë fuqinë ushtarake/Avantazhet në rast lufte

Luftimet mes Armenisë dhe Azerbajxhanit vijojnë prej ditësh, dhe sipas të dhënave të fundit raportohet se më shumë se 100 persona kanë humbur jetën,...

“Fajin e ka opozita duke ia lënë fushën bosh”, Meta shpërthen ndaj Ramës

Plani i PD-së për rimëkëmbjen, ka përplasur në distancë kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha. Pas akuzave e kundër-akuzave në distancë mes Ramës dhe...