Moderatorja shqiptare e thotë troç: “Ta nxjerr qumështin e nënës për hundësh”

Moderatorja Fjoralba Ponari, së fundmi ka realizuar një mini-intervistë në Instastory. Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, ku ka zbuluar dhe detaje të reja rreth vetes.

Një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë anët negative të Fjoralbës në karakter, dhe ajo nuk ka hezituar të përgjigjet.

Fjoralba ka treguar se është “hakmarrëse gjakftohtë”, dhe nëse dikush i bën keq në jetë e bën të paguajë.

“Unë mendoj se s’ka mundësi të jesh kaq e mirë. Të lutem më trego të keqen që të balancon”, shkruan ndjekësi.

“Jam një hakmarrëse gjakftohtë! Mos më bëfsh keq në këtë jetë, se të nxjerr qumështin e nënës për hundësh, me qetësinë më të madhe”, shkruan moderatorja.