E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Moderatorja shqiptare e thotë troç: “Ta nxjerr qumështin e nënës për hundësh”

Moderatorja Fjoralba Ponari, së fundmi ka realizuar një mini-intervistë në Instastory. Ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, ku ka zbuluar dhe detaje të reja rreth vetes.

Një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë anët negative të Fjoralbës në karakter, dhe ajo nuk ka hezituar të përgjigjet.

Fjoralba ka treguar se është “hakmarrëse gjakftohtë”, dhe nëse dikush i bën keq në jetë e bën të paguajë.

“Unë mendoj se s’ka mundësi të jesh kaq e mirë. Të lutem më trego të keqen që të balancon”, shkruan ndjekësi.

“Jam një hakmarrëse gjakftohtë! Mos më bëfsh keq në këtë jetë, se të nxjerr qumështin e nënës për hundësh, me qetësinë më të madhe”, shkruan moderatorja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kthehet dimri i para viteve ’90/ Sinoptikania: Dhjetori me shi e dëborë

Gjatë muajit dhjetor do të ketë prezencë të shiut dhe borës. Sinoptikania e Meteoalb, Lajda Porja, tha në emisionin “Vila24” në “News24” se do...

Martohet në “Big Brother VIP”, Semi “hakmerret” ndaj Donaldit

Semi Jaupaj është zhgënjyer nga aktori i humorit, Donald Veshaj, i cili në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka nisur një romancë dashurie...

“Kjo betejë do të fillojë së shpejti”, Kokalari del me paralajmërimin e fortë

Aktivistja shqiptare-amerikano, Evi Kokalari, e cila i është bashkuar "Foltores" së ish-kryeministrit Sali Berisha, ka dalë me paralajmërimin e radhës. Ajo thotë se pasi...

Kancelari austriak jep dorëheqjen dy muaj pasi mori detyrën

Alexander Schallenberg njoftoi të enjten se do të largohej nga posti i kancelarit austriak sapo Partia e tij Popullore konservatore të binte dakord për...

Frika e variantit Omicron, kufizime udhëtimi në të gjithë botën

Ashtu sikundër shumë vende kishin filluar të lironin kufizimet e tyre kufitare, raportet për një variant të sapo zbuluar të koronavirusit në Afrikën e...