E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Elseid Hysaj

Pas dëmtimit në qafë, Elseid Hysaj humbet eliminatoret

Pas dëmtimit të futbollistit Elseid Hysaj, mbrëmjen e djeshme në ndeshjen kundër Torinos, ka ardhur edhe vetë reagimi i kapitenit të Shqipërisë. Përmes një postimi...

U dëmtua rëndë në ndeshjen me Torinon, ja si është gjendja e Elseid Hysaj

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, pësoi një dëmtim të rëndë, në ndeshjen mes Torinos dhe Napolit. Hysaj u rrëzua keq gjatë një dueli me...

Video/ Lajm i keq për kombëtaren, dëmtohet rëndë Elseid Hysaj

Mbrojtësi i kombëtares, Elseid Hysaj, ka pësuar një dëmtim të rëndë në sfidën e sotme ndaj Torinos. Në minutën e 35-të të pjesë së parë,...

Shqipëria gol për herë të dytë kundër Islandës! Shënon Elseid Hysaj

Shqipëria ka shënuar gol për herë të dytë kundër Islandës. Tashmë është sërish në avantazh (2:1), kjo falë golit të shënuar nga Elseid Hysaj. Golin...

Hysaj i mërzitur nga fyerjet e tifozëve: Nuk vijmë në kombëtare për lekë

Elseid Hysaj është konfirmuar nga trajneri Edi Reja, si kapiten për ndeshjen e radhës ndaj Islandës. Nga ana tjetër, Hysaj, në konferencën për shtyp, u...

Hysaj në listën e 10 mbrojtësve më të mirë, lë pas kampionin e botës

CIES Football Observatory, ka bërë një studim për të vlerësuar futbollistët. Ata përdorin një algoritëm për të llogaritur vlerat e tregut nga roli që...

De Biasi: Ja çfarë duhet të bëjë Elseid Hysaj që të japë maksimumin

Gianni De Biasi ka komentuar situatën futbollit italian dhe ka ndaluar të flasë edhe për Napolin e Elseid Hysajt. I ftuar në Radio Marte,...

“Ky do të jetë sezoni më i mirë i Hysajt, ai është i mençur prandaj qëndroi”

Elseid Hysaj gjatë merkatos së verës ishte shumë pran largimit nga Napoli në drejtim të Chelseas. Por pas ardhjes së Ancelottit duket se gjithçka...

Elseid Hysaj “një telefonatë” larg Chelseas

E ardhmja e pankinës së Chelsea duket se është akoma në udhëkryq mes Sarrit dhe Contes. Por duket presidenti Abramovich do të vendosë që...

Video/“Bisha” që përdor Elseid Hysaj jashtë fushe

Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë dhe është kthyer në njeriun kyç të krahut të djathtë të formacionit...

Të fundit

S’ka më shtrëngime drastike, zbardhet vendimi më i fundit i Ramës

Teksa Shqipëria ndodhet në izolim total, e ku blerjet bëhen vetëm nga një anëtar i familjes dhe me orare, një lajm i mirë vjen...

“SHBA qëndron krahë Shqipërisë”, mesazhi i Ambasadës Amerikane

Ambasada Amerikane në Tiranë, teksa ka kërkuar maturi dhe vetëndërgjegjësim nga ana e qytetarëve lidhur me pandeminë, po kështu jep mesazhe të forta për...

Një lajm i mirë për Italinë, zbulohet testi më i ri për koronavirusin

Gjatë dy javëve të fundit, Italia është përballur me shifra shokuese të të vdekurve nga koronavirusi, ku deri më tani numërohen më shumë se...

Eksperti më i lartë i koronavirusit në SHBA kërcënohet me jetë

E gjithë bota është në kolaps, e po kështu shkencëtarët po punojnë pa pushim për krijimin e një vaksine. Teksa një përpjekje e madhe...

SHBA-ja duhet ta udhëheqë botën në përpjekjet ndaj pandemisë

Nga: Martin Wolf “Financial Times” Historia përshpejtohet gjatë periudhës së krizave. Pandemia aktuale, nuk mund të transformojë vetëm botën, por ajo mund të përshpejtojë ndryshimet...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT