E shtunë, 30 Maj, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

dua te te bej te lumtur

Çifti gënjeu në “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana del me deklaratën e fortë

Gjatë sezonit të kaluar, historia e Elidës dhe Arjanit në emisionin “Dua të të bëjë të lumtur" mori vëmendjen e të gjithëve. Ata ishin...

Arbana Osmani zbulon detajet e para të “Dua Të Të Bëj të Lumtur”

"Dua Të Të Bëj të Lumtur" është formati së cilit Arbana Osmani i përkushtohet plotësisht nga nisja, e deri në përfundim të tij. Arbana ka...

Donte të pajtohej me gruan e fëmijët/Vajza i nxjerr të ‘palarat’, i ati: Ti na ndave!

Në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, u trajtua rasti i një babai i cili dëshitonte ti kërkonte falje gruas, e mbi të...

Kërkonte që e shoqja të rikthehej/ E bija: Baba i fëlliqur, na ka mallkuar dhe kafshatën

Çelniku, personazhi i radhës në programin “Dua të të bej të lumtur” , iu drejtua emisionit për të kërkuar rikthimin e bashkëshortes së tij,...

Burri i kërkon gruas që të ribashkohen, ajo refuzon ftesën

Çelniku ishte personazhi i radhës i takimit të kësaj të shtune në programin “Dua të të bëj të lumtur”. Ai kishte zgjedhur programin si...

Humbi të gjithë pasurinë në bixhoz, burri i kërkon falje ish-bashkëshortes 6 vite pas divorcit

Agimi ishte personazhi që çeli mbrëmjen e sotme të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Ai kishte zgjedhur programin per t’i kërkuar falje...

E fejuara zbulon që e tradhtonte prej 6 muajsh, djali i bën surprizën më të bukur

Mbrëmjen e djeshme, në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishim dëshmitarë të një propozimi për martesë midis dy të rinjve, Blerianit dhe...

Të fundit

Teatri/ Pas padive të Aleancës, reagon SPAK

Pas padive që ka depozituar Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka reaguar Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Vetë Aleanca publikoi së...

COVID-19/ “Vendi jashtë kontrollit”, ish-deputeti shpalos 8 propozime

Ish-deputeti i PD-së, njëherësh mjeku reanimator, Tritan Shehu ka reaguar së fundmi lidhur me situatën e krijuar nga COVID-19 në Shqipëri. Shehu, në një postim...

Video/ Prototipi i anijes kozmike “Space X” shpërthen gjatë lëshimit

Prototipi i një anije të re kozmike të “Space X” ka shpërthyer gjatë fazës së testimit. Kompania e Elon Musk përshpejtoi kohën e lëshimit të...

Banka Botërore: Pandemia rrit me 8 % varfërinë në Shqipëri

Pandemia do të varfërojë edhe më shumë shqiptarët. Në skenarin më të mirë rezulton se rreth 100 mijë qytetarë dhe në rastin më të...

Tiranë/ Abuzonin me një të mitur, arrestohen 4 persona

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 shtetas, për marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur. Specialistët për Hetimin e Krimit pas informacionit të...
WhatsApp KONTAKTO TT