E martë, 7 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

dua te te bej te lumtur

Top Channel mbyll emisionin më të ndjekur nga shqiptarët

Pandemia që ka prekur globin, ka sjellë ndryshime si në organizimin e punës, por edhe në ndryshimet e programacioneve. Edhe televizionet e kishin të...

E dhunonte se nuk bënte punët e fshatit, burri i kërkon gruas ribashkimin

Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli në ekranet tona këtë javë historinë e Xhaferrit nga Vlora. Ai kishte zgjedhur programin, si një...

Humbi njeriun më të shtrenjtë, mbesa ka diçka për t’i thënë gjyshit të saj

Programi “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e sotme trajtoi historinë e jetës së një gjyshi i cili fatkeqësisht vitet e fundit kishte...

“Më fejove që 10 vjeç”, vajza kërkon të pajtohet me të ëmën

Një histori e dhimbshme u soll mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur”, me fund të hidhur. Silvana kishte 7...

“Ky mesazh shkon për ty”, Roberti surprizon Nora Istrefin në emision (VIDEO)

Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës të "Dua të të bëj të lumtur". Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në profilin...

Arbana Osmani zbulon të ftuarit VIP në “Dua të të bëj të lumtur”

Së shpejti pritet të fillojë sezoni i ri i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja Arbana Osmani përmes postimeve në rrjetet sociale ka...

Çifti gënjeu në “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana del me deklaratën e fortë

Gjatë sezonit të kaluar, historia e Elidës dhe Arjanit në emisionin “Dua të të bëjë të lumtur" mori vëmendjen e të gjithëve. Ata ishin...

Arbana Osmani zbulon detajet e para të “Dua Të Të Bëj të Lumtur”

"Dua Të Të Bëj të Lumtur" është formati së cilit Arbana Osmani i përkushtohet plotësisht nga nisja, e deri në përfundim të tij. Arbana ka...

Donte të pajtohej me gruan e fëmijët/Vajza i nxjerr të ‘palarat’, i ati: Ti na ndave!

Në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, u trajtua rasti i një babai i cili dëshitonte ti kërkonte falje gruas, e mbi të...

Kërkonte që e shoqja të rikthehej/ E bija: Baba i fëlliqur, na ka mallkuar dhe kafshatën

Çelniku, personazhi i radhës në programin “Dua të të bej të lumtur” , iu drejtua emisionit për të kërkuar rikthimin e bashkëshortes së tij,...

Të fundit

Koronavirusi në Shqipëri/ Basha: Testojmë 2 herë më pak se Maqedonia e Veriut

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, theksoi se është shumë e rëndësishme që të shtohet numri i testimeve...

Johnson në terapi intensive/ Ja kush pritet ta zëvendësojë kryeministrin britanik

Para disa ditësh kryeministri britanik Boris Johnson rezultoi pozitiv me COVID-19, ndërkohë ditën e sotme gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë...

22 viktima deri më tani/ Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19

Mbrëmjen e sotme, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19. Tomini...

“S’di se çfarë ka bërë Ademi”, Lleshaj: Gjendja në Shkodër është serioze

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24” prej ku foli për situatën e...

U infektua me koronavirus, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson

Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson është përkeqësuar si pasojë e koronavirusit dhe aktualisht ai është nën kujdes intensiv. Para 11 ditësh, Johnson rezultoi...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT