Arbana Osmani zbulon kur do rikthehet “Dua të të bëj të lumtur”

Moderatorja Arbana Osmani ka njoftuar nëpërmjet një postimi në “Instagram”, se “Dua të të bëj të lumtur” do të rikthehet në 16 maj. Pas një shkëputje për shkak të pandemisë, emisioni do rikthehet sërish në “Top Channel”. Arbana kërkon nga ndjekësit se kush ka një histori për ta ndarë me publikun, ta përcjellin në adresat që ajo ka shpërndarë në Instagramin e saj zyrtar.

“Shume e lumtur t’ju njoftoj se “Dua te te bej te lumtur” do te rikthehet ne ekranin e @topchannelalbania nga 16 Maji❤️ Na dergoni historite tuaja ne adresen [email protected] dhe duke kontaktuar ne +355 69 708 5355 dhe 0684080549. Mezi po pres, love you all❤️”, shkruan ajo.