Stil

Arbana Osmani zbulon të ftuarit VIP në “Dua të të bëj të lumtur”


               Publikuar në : 22:44 - 13/01/20 M D

Së shpejti pritet të fillojë sezoni i ri i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja Arbana Osmani përmes postimeve në rrjetet sociale ka njoftuar se emisioni nis këtë të shtunë.

Arbana ka zbuluar se në natën e parë do të ketë të ftuar emra të mëdhenj të artit shqiptar, mes të cilëve Ermal Fejzullahu si dhe Florjan Binaj.

Ndërsa në mbrëmjen e dytë të programit, e ftuara speciale që do të bëjë dikë të lumtur është Dafina Zeqiri.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT