E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

blindon

Tirana “blindon” mbrojtjen, vjen maqedonasi Toshevski

Tirana konkretizoi një tjetër përforcim në prag të nisjes së përgatitjeve për Kupat e Evropës. Pas afrimit të Ardit Tolit nga kampionati grek, bardheblutë firmosën...

Atalanta nuk ndalet, mposht Napolin dhe “blindon” vendin e katërt

Në ndeshjen e parafundit të javës së 29 të Serisë A, Atalanta mposhti 2-0 Napolin, duke regjistruar fitoren e katërt radhazi dhe “blindon” vendin...

Transportohet tek Trauma shoferi i Prokurorit , policia blindon spitalin

Një nga të plagosurit në atentatin që u bë këtë pasdite ndaj prokurorit Arjan Ndoji, është transportuar pak minuta më parë në spitalin e...

Policia ‘blindon’ Teatrin Kombëtar, përplaset fizikisht me artistët (video)

Pa zbardhur dita ka nisur zbatimi i urdhrit nga ana e Policisë së Shtetit bashkë me atë private për të rrethuar Teatrin Kombëtar, pas...

Rrezik për tjetër shpërthim, policia “blindon” pallatin në ish-Bllok

Ende vijon paniku në zonën e Bllokut në Tiranë, përkatësisht në rrugën “Vaso Pasha”, aty ku një shpërthim i fuqishëm gazi lëndoi katër persona....

Arsenali gjen zgjidhjen ideale për të ‘blinduar’ Granit Xhakën

Arsenali ka gjetur zgjidhjen ideale për të blinduar shqiptarin Granit Xhaka. Sipas mediave britanike, drejtuesit e Arsenalit po mendojnë që t’i ofrojnë mesfushorit shiritin...

Real Madrid mbyll transferimin e parë, “blindon” serbin për 60 milionë euro

Real Madrid ka zhvilluar një sezon mjaft të dobët dhe ndërhyrja në merkaton e verës do të jetë e paevitueshme. Drejtuesit e klubit mbretëror...

Policia blindon Shkodrën, sot ceremonia mortore e dy vëllezërve Bilali

Forcat e policisë kanë blinduar qytetin e Shkodrës, një ditë pas vrasjes së dyfishtë të dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali. Mësohet se forca të...

Cilësohet si “Messi i ri”, Real Madrid ‘blindon’ vogëlushin shqiptar (Video)

Quhet Olghe Balliu, është 13 vjeç me origjinë shqiptare dhe ka bërë për vete një klub legjendar si Reali i Madridit. Orët e fundit...

FOTO/ Mblidhet sot Kuvendi, policia blindon Parlamentin

Policia ka blinduar sot Kuvendin, teksa pritet të mblidhet në orën 10:00 për të diskutuar mbi rendin e ditës. Opozita e bashkuar vijon betejën...

Të fundit

Studimi/Ja pse është e lehtë fshehja e parave të pista

Një libër i botuar në vitin 2014 e tronditi botën e financave në parajsat fiskale. “Global Shell Games” nxori në pah lehtësinë me të...

Barrierat tek “Pushimi i Shoferëve” në Lushnje, Braçe u del krah banorëve

Mëngjesin e sotëm, banorë të fshatrave në anë të autostradës Lushnje-Fier bllokuan rrugën në shenjë proteste, duke krijuar radhë kilometrike automjetesh. Ata kundërshtuan një...

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...