E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Transportohet tek Trauma shoferi i Prokurorit , policia blindon spitalin

Një nga të plagosurit në atentatin që u bë këtë pasdite ndaj prokurorit Arjan Ndoji, është transportuar pak minuta më parë në spitalin e Traumës.

Bëhet fjalë për shoferin e prokurorit, Andi Maloku i cili është plagosur rëndë. Ndërsa prokurori dhe Landi Muharremi, i njohur dhe me ermin Aleksandër Laho ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se spitali i Traumës është blinduar nga forca të shumta policie. Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të autorëve dhe po bëhet krehja e zonës. Ndërsa në të gjitha akset rrugore që lidhen me Durrësin janë ngritur pika kontrolli

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...