E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

shoferi

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shembi urën e Darzezës duke kaluar me mbingarkesë, arrest shtëpie shoferit

Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” për 52-vjeçarin Luftar Panahori, i cili akuzohet se shembi urën e Darzezës, pasi...

Greqi/ Autobusi u vonua në stacion, të rinjtë rrahin shoferin

Një shofer autobusi në Greqi është rrahur brutalisht nga gjashtë të rinj, pasi urbani ishte vonuar për të mbërritur te stacioni. Dy ditë më parë,...

”Do më kishin vrarë dhe mua”/ Zbardhet dëshmia e shoferit të Mond Çekiçit

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ekzekutimin e Edmond Koçit, i njohur ndryshe si Mond Çekiçi, mëngjesin e sotëm në Durrës. Shoferi i tij...

Brataj vaksinoi shoferin personal? Urgjenca Kombëtare reagon pas akuzave

Qendra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore ka reaguar sot pas lajmit të publikuar në rrjetet sociale për vaksinimin e një shoferi të këtij institucioni. QKUM shprehet...

Kamioni bie në liqenin e Kukësit, polumbarët në kërkim të shoferit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Kukës, teksa një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në liqen. Policia bën me dije...

Ulje diagonale me gruan në makinë, Lleshaj shpjegon ligjin

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka treguar se përse është vendosur rregulli i qëndrimit diagonal në makinë edhe me të afërmit. Ai rrëfeu në...

Aksident në Tiranë/Drejtonte makinën në gjendje të dehur, ndërron jetë pasagjeri

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, si pasojë e të cilit ka ndërruar jetë një person. Sipas policisë, ngjarja u...

Vaqarr/ Udhëtonte me fëmijët e mbesat, gjobitet për transport kopshti

Një qytetar nga Korça tregon në “Stop” se është ndaluar nga policia, e cila i ka kërkuar sediljen e posaçme për fëmijët. Ai thotë...

Ndalohet autobusi që vinte nga Athina, prangoset shoferi. Çfarë gjeti policia

Shoferi i një autobusi që vinte nga Athina ka përfunduar në prangat e policisë. Në kuadër të masave për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, autobusi...

Të fundit

10 shprehje nga Zhan Dë La Fonten, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"E rrallë dashuria e vërtetë, edhe më e rrallë miqësia e vërtetë". "Shpeshherë e ndeshim fatin tonë mu në rrugën që morëm për të shmangur...

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...

Tmerret e padukshme në qendrat e ndalimit të emigrantëve në Itali

Nga Annalisa Camilli “Internazionale” I akuzuar për vjedhjen e një smartfoni, Musa Balde u rrah egërsisht nga 3 italianë në Ventimilja, afër kufirit me Francën....

“I shkëputa një linjë uji”, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë Arrëz

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është sulmuar. Ai ka bërë denoncim në polici dhe në Prokurorinë e Pukës, për dhunën që...