E premte, 26 Shkurt, 2021
10 C
Tirana

Etiketa

tifoze

Angli/ Kryeministri Johnson zbulon datën kur do të kthehen tifozët në stadiume

Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, ka dhënë një lajm shumë të mirë për të gjithë ndjekësit e futbollit. Së fundmi, Johnson ka komunikuar se duke...

Tifozët kërkojnë Liverpool-in

Duket një skenë e pazakontë ajo që po ndodh me Liverpoolin në kohët e fundit, një skenë që demonstron vështirësinë e një prej skuadrave...

Video/ Tmerrohen lojtarët e tifozët, policia futet me armë në fushë

Ndeshja e kampionatit të Zambias me Grin Bufalos dhe Nkana, e cila përfundoi me rezultatin 5-0 për vendasit, ka përfunduar në mënyrën më të...

Tifozët rikthehen edhe në futbollin gjerman

Për herë të parë që prej muajit mars, në stadiumet gjermane do të rikthehen tifozët. Vendimi është marrë nga Federata Gjermane e Futbollit dhe bëhet...

“Tirona Fanatics” lë serbët pa gjumë

Tifozët janë lojtari i 12, edhe kur e kanë të pamundur të jenë në stadium për shkak të masave shtrënguese për koronavirusin. “Tirona Fanatics” kanë...

Superkupa e Evropës do të luhet me tifozë

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka vendosur sot që Superkupa e Evropës mes Bayern Munchen dhe Sevilla do të luhet me tifozë. Kjo ndeshje do...

Moto GP, konfirmohet rikthimi i tifozëve në dy garat italiane

Moto GP do të jetë aktiviteti i parë në Itali që rikthen tifozerinë pas mbylljes për shkak të pandemisë. Dy garat e Misanos, në muajin...

A do lejohen tifozë në ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë? Reagon Policia e Shtetit

Federata Shqiptare e Futbollit dje kërkoi leje për lejimin e një grupi të vogël tifozësh në ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë mes Tiranës...

Vllaznia: Tifozët të lejohen edhe në finalen tonë

Vllaznia i ka kërkuar Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), që në kërkesën e saj drejtuar autoriteteve për të lejuar luajtjen me tifozë të ndeshjes...

Konfirmohet lajmi për rikthimin e tifozëve në stadiumet e Premier League

Edhe pse situata globale nga koronavirusi nuk është aspak e qetë, shumë shtete po punojnë për rikthimin e tifozëve në stadiume. Mungesa e fansave në...

Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...