E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

surprizë

VIDEO/ Çifti ndahet gjatë ceremonisë së dasmës, pas ‘surprizës’ që bëri dhëndri

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar gjatë një martese në Kinë, teksa dhëndri i bën ‘surprizë’ nuses videon ku ajo shfaqej duke e tradhtuar...

FOTO/ Këngëtari i njohur i plotëson dëshirën vogëlushes për Krishtlindje

Festat e Krishtlindjeve kanë mbërritur dhe bashkë me to edhe dhuratat nga ‘Babagjyshi’. Zakonisht shumica e fëmijëve në këtë festë kërkojnë lodra të reja apo...

Ndryshimi i madh, zbulohet surpriza e Rejas me Roshin

Kuqezinjtë do të zbresin pas pak orësh në fushë për përballjen me kampionët e botës dhe trajneri Edi Reja duket se ka “kristalizuar” gjithçka...

“Surprizë” për Shqipërinë, 70 mijë francezë në “Stad de France”

Përballë do të jetë kampionia e botës dhe për Shqipërinë mjafton emri që të regjistrohet si përballje e vështirësisë maksimale. Luhet një ndeshje e...

Haradinaj feston sot ditëlindjen, stafi e surprizon me dhuratën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka festuar ditëlindjen e 51-të. Këshilltari i Haradinajt, Besnik Tahiri, ka treguar se i tërë stafi i kanë...

Dy të dëmtuar dhe një ‘surprizë’, largohen tre lojtarë nga grumbullimi kuqezi

Trajneri i kombëtares shqiptare, Edy Reja pak ditë më parë publikoi edhe listën përfundimtare të lojtarëve që do të grumbullohen për dy takimet e...

15 goditjet më të bukura të dënimit, në podium një emër surprizë (Video)

Leo Messi ka mrekulluar botën të mërkurën në mbrëmje kundër Liverpool-it me një tjetër goditje dënimi të jashtëzakonshme. Po cila është goditja e dënimit...

Mavraj rikuperohet në kohë rekord, trajneri e pret me një surprizë ‘të pakëndshme’

Mërgim Mavraj, kapiteni kuqezi, pasi iu bashkua skuadrës gjermane të Ingolstadt, pësoi një dëmtim të rëndë që u mendua se e mbylli sezonin, pasi...

‘Taramelja’ feston ditëlindjen, surprizohet në mes të emsionit (Video)

Xheison Bafti, vogëlushi i cili njihet me nofkën 'taramelja' pasi nuk mund të shqiptojë dot gërmën 'k', ka mbushur 8-vjeç dhe është surprizuar nga...

Video prekëse/ Tifozi special i bën surprizë Granit Xhakës në “Emirates”

Një vizitor special ka qenë prezent në “Emirates” ku ka takuar Granit Xhakën. Shqiptari i kombëtares së Zvicrës ka një marrëdhënie speciale me djaloshin...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...