E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

‘Taramelja’ feston ditëlindjen, surprizohet në mes të emsionit (Video)

Xheison Bafti, vogëlushi i cili njihet me nofkën ‘taramelja’ pasi nuk mund të shqiptojë dot gërmën ‘k’, ka mbushur 8-vjeç dhe është surprizuar nga stafi dhe shokët e tij në mes të emisionit në ‘Kurthin e Piter Pan”.

Image result for Xheison Bafti,

Pasi fëmijët e kanë ngritur peshë duke e uruar, shihet teksa i vogli është surprizuar me një tortë ditëlindjeje me numrin 8 dhe pasi ka menduar dëshirën, u ka fryrë qirinjve, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme postuar në rrjet e tij social ‘Instagram’.

 

 

View this post on Instagram

 

Faleminderit shume per urimet dhe perqafimet e Sinqerta ?❤️ ? Xh B❤️

A post shared by ?XHEISON BAFTI?(OFFICIAL) (@xheison.bafti_official) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I rikthehet tumori pas 9 vitesh, qytetarët solidarizohen me Adriana Matoshin

Aktorja e njohur, njëkohësisht dhe deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi, njoftoi miqtë e ndjekësit e saj një ditë më parë me anë të një...

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...