E hënë, 1 Mars, 2021
17 C
Tirana

FOTO/ Këngëtari i njohur i plotëson dëshirën vogëlushes për Krishtlindje

Festat e Krishtlindjeve kanë mbërritur dhe bashkë me to edhe dhuratat nga ‘Babagjyshi’.

Zakonisht shumica e fëmijëve në këtë festë kërkojnë lodra të reja apo ndonjë qenush, por kjo vogëlushe ka pasur një dëshirë shumë të veçantë.

Vajza e quajtur Nika i ka dërguar një kartolinë plakut të vitit të ri, më anë të së cilës shpreh dëshirën për të takuar këngëtarin Ledri Vula.

Me sa duket reperi nuk ka hezituar t’ja bëjë dëshirën realitet, teksa ka postuar foto nga takimi me vogëlushen. Ai ka ndarë me publikun edhe letrën që ajo ka shkruar me mbishkrimin:

“Fëmijë silluni mirë. Të gjithë dëshirat do të ju realizohen”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sfidat e mëdha që ka përpara qeveria e Albin Kurtit

Nga: Bruna Celic “Center for European Policy Analysis” Që kur Kosova shpalli pavarësinë e saj nga Serbia në vitin 2008, ajo ka mbajtur 6 palë...

Tenderi i ushqimeve, SPAK merr të pandehur 3 zyrtarë të Ministrisë së Mbrojtjes

Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit (SPAK) ka marrë të pandehur tre anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave pranë Ministrisë së Mbrojtjes,...

Trump le të hapur mundësinë e rikandidimit në 2024-ën

Ish-Presidenti i SHBA Donald Trump u shfaq të dielën si republikani dominues i vendit, me përpjekjen që partia të fitojë përsëri kontrollin e Kongresit...

Ministrja Xhaçka zbulon detaje nga vizita me kryeministrin Rama në Bruksel

Ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka zbuluar disa detaje nga vizita në Bruksel së bashku me kryeministrin Edi Rama. Në një intervistë për...

Kryeministri si shef pavijoni

Nga: Agron Gjekmarkaj Prej kohësh, qesharakja me shqetësuesen ndërrojnë vendet. E shëmtuara dhe propagandistikja janë bërë trup i vetëm e megjithatë nuk ndalen. Në stadiumin...