E shtunë, 30 Maj, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

Ledri Vula

Nga Tayna e deri tek Ledri Vula, ja sa milionë humbën me pandeminë

Në mesin e sektorëve të prekur rëndë nga pandemia COVID-19 është ai i artistëve. Të ardhurat e gjeneruara nga koncertet, mbrëmjet e tjera muzikore...

FOTO/ Këngëtari i njohur i plotëson dëshirën vogëlushes për Krishtlindje

Festat e Krishtlindjeve kanë mbërritur dhe bashkë me to edhe dhuratat nga ‘Babagjyshi’. Zakonisht shumica e fëmijëve në këtë festë kërkojnë lodra të reja apo...

Ledri Vula takohet me Dua Lipën dhe familjen e saj (Foto)

Këngëtari Ledri Vula ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet me këngëtaren me famë botërore Dua Lipa dhe familjen e saj. Dua...

Faton Shoshi zbulon arsyen përse nuk menaxhon më Ledri Vulën

Faton Shoshi, i cili është një nga menaxherët më të suksesshëm shqiptarë, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin "Review". Gjatë intervistës, Shoshi...

Video/ Haradinaj dha dorëheqjen, Ledri Vula i zë vendin

Reperi Ledri Vula ka vizituar sot Kuvendin e Kosovës, e ndërsa ka shfrytëzuar foltoren për të bërë një njoftim me rëndësi. Me një gjetje...

Kënga shqiptare që po çmend yllin brazilian të futbollit

Tomas Strakosha i cili mbylli një tjetër sezon të suksesshëm me Lazzio, po shijon disa ditë pushime në Greqi. Ylli shqiptar i futbollit ndodhet në...

Kapen ‘mat’, Dafina dhe Ledri kalojnë mbrëmjen bashkë (foto)

Ndonëse u bë një kohë e gjatë që janë ndarë, Dafina Zeqiri sillet në fokus kur përmendet emri i reperit Ledri Vula. Ata ishin...

Brenda vilës 200 mijë euroshe të Ledri Vulës, dalin pamjet që të lënë pa mend

Reperi i njohur Ledri Vula disa muaj më parë bleu në Brezovicë një shtëpi super-luksoze  që kushtoi 200 mijë euro. Pamjet e vilës në...

Ledri Vula për reperet femra: Do bëhen nëna! Të kenë kujdes me fjalët e “pista”

Pak javë më parë, këngëtari Ledri Vula tërhoqi vëmendjen me deklaratën e tij teksa ishte e ftuar në një emision në Kosovë. “Edhe femnat ja...

Pasi e vunë me ‘shpatulla pas murit’, reagon Ledri Vula: “Edhe femrat po shajnë si ne”

Këngëtari i njohur, Ledri Vula gjatë një interviste në emisionin “NIN” deklaroi se: “Edhe femnat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka...

Të fundit

Tiranë/ Abuzonin me një të mitur, arrestohen 4 persona

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 shtetas, për marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur. Specialistët për Hetimin e Krimit pas informacionit të...

Gjendet trupi i 35-vjeçarit që u mbyt në lumin Buna

Trupi i pajetë i marokenit që u mbyt ditën e djeshme në lumin Buna është gjetur sot nga polumbarët. Pas disa orë kërkimesh, ata bënë...

Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ndërron jetë 1 person

Si pasojë e një aksidenti të rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ka ndërruar jetë një person. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Kafaraj. Mësohet...

Vijat e kuqe të një shteti që mbron historinë e tij

Nga: Mentor Kikia Kjo është salla e Parlamentit Britanik, vendi ku ka marrë udhë demokracia perëndimore. Deputetët nuk kanë karrige, por ca ndenjëse që ngjasojnë...

Qeveria e re në Kosovë/ Isa Mustafa jep mesazhin e radhës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, është shprehur i lumtur që Gjykata Kushtetuese ka konfirmoi kushtetutshmërinë e dekretit të Presidentit, për dhënien...
WhatsApp KONTAKTO TT