E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

“Mos më gjykoni”, nusja e Ledrit tregon ‘pasojat’ e pritjes së ëmbël

Sara Hoxha është disa muajshe shtatzënë. Teksa është në pritje të fëmijës së saj të parë, ajo ka treguar edhe barkun e rrumbullakosur.

Duket se shtatzënia ka bërë të vetën, dhe e ka lënë partneren e reperit me disa ‘pasoja’, siç është nepsi që ajo ka gjatë këtyre muajve.

Me anë të një postimi në ‘Instastory’, Sara ka treguar se mund të hajë një kuti me ëmbëlsira e vetme.

“Mund ta përfundoja këtë të gjithën vetë! Mos gjykoni”, shkruan ajo krahas postimit.

Sara Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, kjo për shkak të lidhjes së dashurisë me reperin Ledri Vula.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Pse është kaq e vështirë për Lulzim Bashën të tregojë faturën e vilave?

Nga: Mero Baze Dje ishte një moment në “Opinion”, kur Lulzim Basha në pamundësi për të sqaruar punën e vilave ku jeton (jo atyre dy...

Itali/ Shqiptari del për gjueti dhe humb jetën me një plumb në kokë (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spoleto të Italisë, ku një 40-vjeçar shqiptar ka mbetur i vdekur pasi kishte dalë për gjueti. Mësohet se...

Tërmeti në Indonezi/ Momenti kur fëmija nën rrënoja kërkon ndihmë (Video)

Të paktën 67 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë janë plagosur në Indonezi, pas lëkundjeve të fuqishme sizimike në ishullin Sulawesi, duke shembur...

Digjet flamuri bullgar në Maqedoni/ Reagon ashpër Sofja: Akt vandalizmi

Ministria e Punëve të Jashtme e Bullgarisë ka dënuar aktin e djegies së flamurit bullgar në një karnaval që është mbajtur të mërkurën në...

Ura e Zogut drejt rrënimit, Berisha: Rama urren çdo gjë të Veriut (Foto)

Reshjet e dendura të shiut gjatë ditëve të fundit, kanë dëmtuar edhe më tej një ndër momumentet më të rëndësishme të kulturës në rajonin...