E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

“Quhen strija dhe jo celulit”, Sara Hoxha flet për herë të parë për problemet me peshën

Partnerja e reperit Ledri Vula, bukuroshja Sara Hoxha, ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë në plazh, duke shijuar panoramën e detit me një gotë kapuçino.

Në foton e shpërndarë në Instastory, duken qartë strijat në pjesën anësorë të kofshëve. Ajo sqaron ndjekësit se ato quhen strija, jo celulit sikundër e kanë quajtur disa persona e media.

Po ashtu, Sara bën me dije se në fakt nuk janë problem i shtatzënisë, por janë si pasojë e lëkundjeve të mëdha të peshës në adoleshencë. Siç duket, problemet me peshën në të shkuarën, kanë ndikuar në linjat e saj tashmë.

Së bashku me Ledrin, ajo po i kalon këto ditë të pritjes së ëmbël në bregdetin shqiptar. Sara dhe Ledri janë në pritje të një vajze.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...