E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

Sara Hoxha poston foton me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pavarësisht se e mbajtën të fshehtë për një kohë të gjatë, tashmë Sara Hoxha u dorëzua dhe postoi një foto me barkun e rrumbullakosur.

Prej kohësh në media përflitej për shtatzëninë e Sara Hoxhës me partnerin e saj, Ledri Vula dhe dyshja na e konfirmoi lajmin e ëmbël nëpërmjet një videoje në Instagram, duke na treguar edhe faktin se janë në pritje të një vajze.

Sara ka zgjedhur që të ndajë një foto me ndjekësit e saj, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta.

 

View this post on Instagram

 

This is tooo exciting.. 🙈👼🏻

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...