E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

VIDEO/ Çifti ndahet gjatë ceremonisë së dasmës, pas ‘surprizës’ që bëri dhëndri

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar gjatë një martese në Kinë, teksa dhëndri i bën ‘surprizë’ nuses videon ku ajo shfaqej duke e tradhtuar atë.

Videoja e publikuar nga Kwong Wah Daily, nis me nusen dhe dhëndrin të cilët futen brenda në ambientet e lokalit ku po i presin të ftuarit.

Ata zënë vend në mes të skenës dhe ashtu siç ndodh në shumicën e dasmave, një video fillon dhe shfaqet para të ftuarve. Zakonisht këto video tregojnë fotot e fëmijërisë së çiftit, si ata u njohën, fotot e tyre gjatë lidhjes etj.

Por nusja nuk e dinte që burri i saj e kishte zbuluar se ajo e kishte tradhtuar atë me burrin e motrës së saj. Ai i kishte zbuluar ata përmes pamjeve të kamerave të survejimit që kishte vënë në shtëpinë e tij.

Gruaja e cila u ndje e turpëruar para familjarëve të saj, ia hodhi buqetën dhëndrit të saj, ndërsa ky i fundit bërtiste “Mendove se nuk e dija ëë?” Të pranishmit në sallë arrijnë t’i ndajnë ata nga njëri-tjetri përpara se të fillonin të rriheshin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...