E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

martesë

Martohen Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar lidhjen me martesë. Aktorja e njëkohësisht moderatorja Dembacaj, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale foto nga...

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund beqarisë? Ja çfarë ka ndodhur

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina, duket se kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre. Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arrestuan,...

VIDEO/220 takime dhe 4 fejesa të dështuara, ish-modelja martohet me qenin e saj

Në kohët moderne, njeriu i zemrës mund të mos jetë një burrë apo grua, por qeni i shtëpisë. 49-vjeçarja Elizabeth Hoad, shokoi Britaninë verën...

Fero dhe Arbenita martohen në fshehtësi

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Duket se zërat që qarkullonin së fundmi në media për një ndarje, kanë...

“Po kaloja në depresion”, Zhaku flet për divorcin pas 7 vitesh martesë (VIDEO)

Aktorja Inida Kreuz, e njohur ndryshe me emrin e artit si Zhaku, ka rrëfyer si rrallë herë si erdhi ndarja pas 7 vitesh martesë...

Zbulohet data e dasmës së Fjolla Morinës me biznesmenin e njohur

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla do martohen, ndaj përgatitjet për dasmën kanë nisur që tani. Telegrafi.com ka mësuar se ata do të kurorëzojnë dashurinë...

E njohu në burg, gazetarja shqiptare merr propozimin live në emision (VIDEO)

Si kurrë më parë, në emisionin “Rudina” ka ardhur live një propozim për martesë. Të ftuar në emision ishin çifti i njohur i ekranit,...

Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë

Fjolla Morina i ka thënë “PO” propozimit romantik me unazë diamanti nga biznesmeni Fisnik Syla. Fjolla ka qenë në fokus të mediave, pas arrestimit...

Ish-banorja e ‘Big Brother’ i jep fund beqarisë (FOTO)

Ish-banorja e 'Big Brother', Mimoza Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë. Ndonëse ceremonia është mbajtur më 12 shtator, bukuroshja ka zgjedhur që të ndajë...

“Faleminderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time”, Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë nga Mark Frroku

Aktorja e njëkohësisht moderatorja Rudina Dembacaj, ka marrë porpozimin për martesë nga Mark Frroku. Me anë të disa fotove të shpërndara në Instagram, ajo...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...