Martohen Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar lidhjen me martesë. Aktorja e njëkohësisht moderatorja Dembacaj, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale foto nga ceremonia zyrtare që kanë bërë me praninë e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

“Marku dhe unë me besimin se dashuria është bekim, vendosëm edhe ta zyrtarizonim lidhjen tonë. Gëzuar me një vit mbarë plot lumturi nga familja jonë! Rud&Mark ( Shihemi ne dasem)”, ka shkruar ajo bashkëngjitur fotove të shpëndara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)