E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Shokon dedektivja shqiptare: 70% e të martuarve tradhtojnë

Në Shqipëri, 70% e të martuarve tradhtojnë. Në këtë konkluzion ka ardhur dedektivja Shkënda Lili, ku nuk ka nguruar që të tregojë edhe rastet që ajo ka monitoruar.

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Wake up”, ajo u shpreh se në zyrën e saj, 70% e rasteve që shkojnë për të kërkuar ndihmë janë familjarë.

Ndër të tjera shton se nuk ka pasur raste të çifteve të reja, por më shumë nga të martuarit që kanë vite së bashku.

“Për tradhti më vijnë në zyrë më të shumtën. Dëgjova dhe insertin që 20-30% tradhtojnë. Në fakt 70% tradhtojnë të martuarit, 30% janë ata beqarë që janë në një lidhje. Kështu më ka rezultuar. Nuk më vijnë në zyrë çifte të reja. Më vijnë familjarë, të martuar se kanë vite bashkë dhe i shtyn që të bëjnë një tradhti”, tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...

Prokuroria nis verifikimet për Dukën/Braçe: Ka shuar historinë e futbollit

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për presidentin e FSHF-së, Armand Duka. Prokuroria e Tiranës është në fazën fillestare të hetimit, ku po kryen...