E martë, 19 Janar, 2021
4 C
Tirana

Etiketa

shtatzënë

Nora Malaj: Mendoja se po të më rrinte një djalë afër, do ngelesha shtatzënë

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj, e ftuar në ‘ABC e pasdites’, rrëfeu se kur ishte e vogël, në moshën e adoleshencës, ajo nuk ishte...

“Kur ke me pjell?”, Elita Rudi shpërthen ndaj komenteve fyese

Elita Rudi është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë. Ajo ka reguar mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një statusi në Instastory, ku shkruan...

“Ngela shtatzënë aksidentalisht, vajta të abortoj”, historia e Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja, si rrallë herë ka ndarë me publikun historinë e jetës së saj, një shtatzëni e padëshiruar, por që sot vajza e...

Dore për dore me Eduartin, ja si duket Arbana në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë. Pavarësisht fotove të shumta të shpërndara në rrjetet sociale, ajo ka...

Fjolla nuk është shtatzënë, por na ngeli mjeku me barrë tani

Nga: Mentor Kikia Për ti shpëtuar qëndrimit në burg, këngëtarja kosovare Fjolla Morina sajoi një shtatzëni. Ishte në vendin e duhur për këtë punë. Këtu edhe...

“Arrest shtëpie” për këngëtaren Fjolla Morina

Gjykata e Kukësit ka lënë në "arrest shtëpie" këngëtaren Fjolla Morina, pasi në çantën e saj u gjendën dy armë. Ndërkohë për dy miqtë...

Gënjeu për shtatzëninë, mjeku që ndihmoi Fjolla Morinën ‘arratiset’ në Kosovë

Ekoja e dytë ka zbuluar se këngëtarja Fjolla Morina, e cila akuzohet për trafik armësh dhe municionesh, ka mashtruar për t’i shpëtuar burgut. Pas...

Fjolla Morina gënjeu për shtatzëninë! Avokatja: S’kishte armë zjarri, por pistoletë për të trembur qentë

Fjolla Morina nuk është shtatzënë. Pritet që të nisë hetim për spitalin ose mjekun që konfirmoi për shtatzëninë e këngëtares. Burimet bëjnë me dije...

Gjykata nuk e beson, Fjolla Morina niset drejt maternitetit për një vizitë të dytë

Fjolla Morina i është drejtuar sërish maternitetit, ku do t'i nënshtrohet një vizite të dytë për të vërtetuar nëse është shtatzënë, siç ajo pretendon...

Fjolla Morina është shtatzënë

Këngëtarja Fjolla Morina është shtatzënë. Ekspertiza e mjekut gjinekolog në spitalin e Kukësit, ka dalë në përfundimin se këngëtarja e arrestuar është dy muajshe...

Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...