E mërkurë, 20 Janar, 2021
11 C
Tirana

Nora Malaj: Mendoja se po të më rrinte një djalë afër, do ngelesha shtatzënë

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj, e ftuar në ‘ABC e pasdites’, rrëfeu se kur ishte e vogël, në moshën e adoleshencës, ajo nuk ishte shumë e informuar në lidhje më shumë tema të ‘nxehta’.

Nora ka folur për arritjen e pjekurisë seksuale, dhe se sa ndikonte edhe mentaliteti tek ajo. Madje Malaj mendonte se kur një djalë do t’i qëndronte afër, do të ngelte shtatzënë.

“Është vërtet e çuditshme. E mbaj mend, në vitin 2003, kur do realizonin një program. Është për tu habitur në fakt, por…unë mendoja se nëse ai djali do më rrinte afër, do ngelesha shtatzënë”, tha Malaj ndër të tjera.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...