E martë, 2 Mars, 2021
2 C
Tirana

Dore për dore me Eduartin, ja si duket Arbana në ditët e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë. Pavarësisht fotove të shumta të shpërndara në rrjetet sociale, ajo ka vendosur të jetë e rezervuar lidhur me detaje të tjera rreth shtatzënisë së saj.

Përflitet se moderatorja dhe Eduarti po presin një djalë, por ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga çifti gjinia e bebit.

Në një foto të siguruar nga “iconstyle.al” shohim Arbanën në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Me një fustan të shkurtër me lule, moderatorja ekspozon barkun e rrumbullakosur, ndërsa ecën dorë për dore me Eduartin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Covid-19/ Brataj: Treguesit janë brenda normave, ora e darkës ishte e tmerrshme

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ishte i ftuar këtë të hënë në A2 nga ku foli për situatën e pandemisë në vendin tonë...

Kryemadhi: Do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017-ës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasi u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë...

Kryemadhi: Me marrëveshjen e sotme, Rama nuk del as i katërti në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se marrëveshja e sotme e nënshkruar mes PD-së dhe LSI-së, i ka hequr të drejtën Ramës për...

Berisha: Basha do të marrë 25-26 mandate në Tiranë

Ish-kryeministri Sali Berisha beson se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do marrë më shumë vota se ai vetë kur drejtonte këtë forcë politike. I...

Mbërrijnë mbi 15 mijë doza nga Pfizer, Rama: Bëni durim

Mbrëmjen e sotme mbërritën 15 mijë e 210 doza të vaksinës anti-covid nga kompania Pfizer. Pasi fillimisht Ministria e Shëndetësisë deklaroi se u shty ardhja...