E hënë, 25 Tetor, 2021
9.5 C
Tirana

“Kur ke me pjell?”, Elita Rudi shpërthen ndaj komenteve fyese

Elita Rudi është në pritje të ëmbël të fëmijës së dytë. Ajo ka reguar mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një statusi në Instastory, ku shkruan se bullizimi ndaj grave shtatzëna është i egër dhe komentet janë shumë të ulëta.

“Njerëzit janë shumë të pasjellshëm ndaj grave shtatzëna ditët e sotme. Po shoh nonstop komente të tilla nëpër foto të grave shtatzëna: “Kur po ki me pjell?” “Hajde mo lind mo.” “Pse pe qet barkun?” “Pse pe mshef barkun?” “Pse pe man barkun?” “Thu veq ti ki bo fmi”.

Stop bullizmit ndaj secilit person! Nëse nuk të pëlqen personazhi që e ndjek, veq mundesh mos me e ndjek mo!

Meqë ra fjala, unë kom me lind kur t’i boj 9 muj të plota ishalla don zoti! Qaq duhet për me pas një shtatzani të shëndetshe për mu dhe bebin. Për juve që i uroni lindjen ma të hershme një nane, ishalla ju fal zoti!?, shkruan ajo.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Politika është një lojë që Basha e humb gjithmonë

Nga: Lorenc Vangjeli Perceptimi në politikë shpesh mjafton si provë e vetme. Po aq shpesh edhe imazhi është vetë thelbi. Për një politikan, e vërteta...

Video ‘thyen’ rrjetin/Graniti surprizon Fifin, plas sherri në ‘Big Brother VIP’

Një "surprizë" e Granitit për Fifin, u kthye në "mollë sherri" mes Sheilës dhe Palomës. Po si nisi ky konflikt, që përfshiu edhe anëtarë...

Operacion i madh në Portin e Durrësit, pranga 4 shtetasve të huaj

Katër persona janë vënë në pranga, në sajë të operacionit të koduar “Pritësi”, pasi akuzohen për falsifikim të vizave turistike. Të arrestuarit janë një...

Priten reshje dhe vranësira, ulen temperaturat

Sipas MeteoAlb, gjatë paradites vendi ynë vijon me vranësira të shpeshta të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të pakta shiu në zonat...

“Big Brother” ndëshkon banorët VIP: Të gjithë bëni gati valixhet! (VIDEO)

Banorët e "Big Brother" janë penalizuar pas thyerjes së rregullave. Marrë shkas nga fakti që banorët e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri...