E hënë, 20 Shtator, 2021
28.5 C
Tirana

FOTO/ Amal Clooney shtatzënë? Ja çfarë thotë çifti

Më herët u pretendua se George dhe Amal Clooney ishin në pritje të binjakëve. Por duket se këto kanë qenë në kuadrin e thashethemeve, pasi s’ka asgjë të vërtetë në këtë mes. Çifti nuk po pret fëmijë, dhe këtë gjë e ka konfirmuar përfaqësuesi i tyre.

Kjo deklaratë vjen pasi çifti u pa në një shëtitje familjare, ku dukeshin të gjithë anëtarët e familjes. Amal Clooney shfaqej me një fustan të kuq, e ndërsa barku i saj dukej paska i fryrë. Më pas Clooney u pa përsëri me një fustan të bardhë, i cili mund të përdoret nga gratë shtatzëna.

Duke marrë shkas nga lajmet që po qarkullonin, çifti konfirmoi se nuk presin fëmijë të tretë dhe po shijojnë pushimet e tyre familjare.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reciprociteti i targave/Kurti: S’ka për qëllim destabilizimin

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka folur nga Kuvendi për reciprocitetin e vendosur për targat e automjeteve. Gjatë seancës së sotme parlamentare, Kurti theksoi...

Shërbimet sekrete zbulojnë planin/ Parandalohet ekzekutimi i Zoran Zaev

Shërbimet sekrete greke dhe qeveria parandaluan një atentat ndaj kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, disa muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës...

Në politikën gjermane nuk përfaqësohen sa duhet migrantët

"What's your Heimat?" - cili është atdheu juaj u pyet W. Michael Blumental, drejtori që themeloi Muzeun Hebre në Berlin në vitin 2014. Për...

Pse berishizmi, është enverizimi i ri shqiptar

Nga: Mero Baze Kjo që po i ndodh Partisë Demokratike, Partisë së Punës, ka filluar ti ndodh në vitin 1991. Kur ajo filloi të reformohej...

VIDEO/Drogë, armë e vjedhje energjie, momenti i arrestimit të volejbollistit

Një volejbollist ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me armë zjarri, municion luftarak dhe kokainë. Volejbollisti 26-vjeçar i identifikuar si Eraldo...