E premte, 3 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

shenjat

Horoskopi, 20 qershor 2020

Dashi Fakti që partneri/partnerja juaj mund të mos ju ketë marrë ne telefon sot, nuk do të thotë se nuk është kujtuar për ju. Ndoshta...

Horoskopi, 19 qershor 2020

Dashi Është e rëndësishme që të ndiqni ëndrrat tuaja. Duhet të gjeni një plan veprimi dhe sot do të ndiheni plot energji për ta bërë...

Horoskopi, 18 qershor 2020

Dashi Mundohuni të relaksoheni dhe thjesht pastroni mendjen tuaj nga gjërat negative sot. Kjo nuk ka të bëjë me injorimin e problemeve reale me të...

Horoskopi, 17 qershor 2020

Dashi Përpiquni që fokusi juaj në të kaluarën të mos ju pengojë në realizimin e një detyre aktualisht. Përqendrohuni në të tashmen dhe shijojeni jetën....

Horoskopi, 16 qershor 2020

Dashi Do t’ju duhet të bëni një plan për ditën e sotme, duke marrë parasysh që ka gjasa të jeni mjaft të ngarkuar. Përqendrimi juaj...

Horoskopi, 15 qershor 2020

Dashi Nuk është koha për të planifikuar ndonjë udhëtim. Shtyjeni për një moment tjetër. Situata financiare nuk është në nivelin më të mirë, por kjo...

Horoskopi, 13 qershor 2020

Dashi Dikush po mendon diçka për ju që thjesht nuk është e vërtetë. Reputacioni juaj është diçka për të cilën keni punuar shumë për ta...

Horoskopi, 12 qershor 2020

Dashi Mundohuni të përfshiheni në diçka kulturore sot. Ju gjithmonë keni qenë kuriozë për gjëra që janë jashtë përvojës suaj, por tani ky kuriozitet është...

Horoskopi, 11 qershor 2020

Dashi Ju mund të keni mundësi për të provuar diçka, që askush nuk e ka provuar kurrë më parë. Për ju sot, gjithçka ka të...

Horoskopi, 10 qershor 2020

Dashi Ju jeni të etur për një ndjenjë motivimi në jetën tuaj. Kaloni kohë me njerëz, të cilët i konsideroni pozitivë dhe që mund të...

Të fundit

Turqi, shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një fabrikë fishekzjarresh në Turqi. Nga të dhënat paraprake mësohet se në fabrikë ndodhen mbi 100 ton fishekzjarre. Po...

“Presidenti i Serbisë mund të shkojë në hënë po të dojë”, Rama nuk ia përton Vuçiçit

Kryeministri Rama është shprehur i vendosur për zhvillimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Në deklaratën e përbashkët me kryeministrin Hoti, Rama ka injoruar...

“Turp për BE-në që mban peng Kosovën”, Rama ashpërson tonet (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka ashpërsuar gjuhën ndaj BE-së, në lidhje me mos liberalizimin e vizave të Kosovës. Në konferencën e përbashkët mes tij dhe...

“Duam pagë tjetër”, punonjësit e Transportit Publik në Tiranë sërish në protestë

Duket se është ende i largët vendimi për qarkullimin me urbanë. Edhe pas thirrjeve të kreut të Bashkisë në Tiranës, Erion Veliaj, asnjë vendim...

Aktakuza ndaj Thaçit dhe ish-luftëtarëve të UÇK-së, ja çfarë thotë Rama (VIDEO)

Gjatë fjalës së tij në konferencën e përbashkët me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti, Rama komentoi aktakuzën ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe...