E shtunë, 26 Shtator, 2020
17 C
Tirana

Horoskopi, 15 qershor 2020

Më të lexuarat

U ekzekutua nga RENEA/ Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan

RENEA ka ekzekutuar sot Lefter Zhidrun, pas më shumë se 5 orësh rezistencë nga 71-vjeçari në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e...

RENEA/ Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen

Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe kush janë...

Debati: Sa duhet të zgjasë karantina për të sëmurët me Covid-19?

Pas një vere relativisht të qetë, të paktën në Evropë, rastet e reja me koronavirus nisën të shtohen nga pak kudo. Për shembull në...

Bilanci/ Bie ndjeshëm numri i rasteve të reja në vend

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar viktima nga koronavirusi në vend. Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me...

“Kemi një specialist të ri që ka dalë në qarkullim”, Artan Hoxha zbardh detajet e forta të atentatit ndaj Preng Gjinit

Pak ditë më parë, 51-vjeçari Preng Gjini të cilit iu hodh makina në erë në Tiranë, nuk dha të dhëna të vlefshme për hetimin...

Prej 17 muajsh në kërkim, gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar në Greqi

Pas 17 muajsh kërkimi, është gjetur në Greqi trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqaj. Ky i fundit humbi gjurmët mesnatën e 9...

“I kishte ardhur dita e perëndisë!”, ja çfarë thotë djali i madh i 71-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan (VIDEO)

71-vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA, ishte divorcuar dy herë më parë. Djali i Lefter Zhidrus ka thënë në një prononcim...

Ju atje “lart”, merreni videon e këtij burri që qan dhe shikojeni natë e ditë (VIDEO)

Nga: Mentor Kikia Ky burrë është një fermer në Korçë, i cili në janar i preu mollët që kishte mbjellë, sepse nuk e shiste dot...

“Pse i ndihmon kaq shumë njerëzit?”/ Rrëfimi prekës i Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit të këmbës

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj ishte ftuar sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, teksa ka bërë një rrëfim si asnjë herë më...

Detaje tronditëse nga masakra në Elbasan/ Lefter Zhidru kishte lidhje me bandat në Elbasan, Vlorë dhe Sarandë

Grupi hetimor po kryen veprimet e fundit të këqyrjes së vendit të ngjarjes, pas masakrës në Elbasan. Në banesën e 71-vjeçarit Lefter Xhidru, janë...

Dashi

Nuk është koha për të planifikuar ndonjë udhëtim. Shtyjeni për një moment tjetër. Situata financiare nuk është në nivelin më të mirë, por kjo do të përmirësohet me kalimin e ditëve duke ju mundësuar që të organizoheni.

Demi

Aspekti profesional kërkon më shumë vëmendje nga ana juaj. Nëse nuk tregoni kujdes, mund të përballeni me disa pengesa të krijuara artificialisht nga një person. Megjithatë situata financiare nuk tregon asnjë problem.

Binjakët

Një nga partnerët tuaj, qoftë në romancë, jetë ose biznes, mund të ketë ndryshuar rrënjësisht. Ende po ju merr kohë për t’u mësuar me sjelljet e tij. Nëse kujdeseni për këtë person, mbështesni atë në rrugëtimin e tij.

Gaforrja

Sot idetë tuaja do të shkaktojnë pak konflikt. Jo të gjithë do të jenë në të njëjtën faqe me ju. Çfarëdo që të jetë, mos hiqni dorë nga qëndrimi juaj. Sa i përket një marrëdhënieje sentimentale, ajo do të shfaqet më e fortë sot.

Luani

Ju duhet të gjeni një ekuilibër midis asaj që dëshironi jashtë jetës dhe asaj që dini se mund të merrni tani. Nuk duhet të vendosni për një kohë të shkurtër. por duhet të jeni realist për atë që mund të arrini. Në aspektin shoqëror, duhet të riktheheni në kontakt me dikë që nuk e keni parë për një kohë të gjatë.

Virgjëresha

Idetë tuaja të çmendura nuk vijnë kurrë në një kohë të përshtatshme, por kjo nuk duhet t’ju ndalojë të ndiqni një të mirë! Sot, kur mendoni për diçka thjesht kaq të çmendur që mund të funksionojë, ju duhet të bëni gjithçka që duhet për të marrë kohën që ju nevojitet dhe burimet që ju nevojiten për ta bërë atë të ndodhë.

Lexo edhe :   Puna, shëndeti, dashuria/ Çfarë thotë horoskopi për ju sot
Lexo edhe :   Dashuria dhe puna, çfarë rezervon horoskopi për sot

Peshorja

Nëse po filloni një romancë të re, përgatituni që ajo të marrë një kthesë befasuese. Gjëra që nuk i prisnit po ndodhin mes jush dy prandaj sigurohuni që ta ngadalësoni dhe mbani komunikimin të hapur dhe të ndershëm.

Akrepi

Ju keni prezantuar më shumë spontanitet në jetën tuaj, dhe të gjitha shenjat tregojnë se ky është një veprim i mirë. Sigurisht, mund të ketë inkurajuar disa shpërthime të papritura, por nuk ka asnjë dramë të vërtetë. Vazhdoni të sillni më shumë ndryshim në jetën tuaj, veçanërisht në aspektin profesional.

Shigjetari

Asgjë nuk mund të të ndalojë sot. Krijimtaria dhe zgjuarsia juaj mund t’ju ndihmojë të argëtoheni me çdo gjë. Mendja juaj është e hapur dhe jeni gati të lidheni me njerëzit në një mënyrë të re. Ju po kërkoni frymëzim dhe kjo nuk do të dilni i zhgënjyer.

Bricjapi

Nëse jeni duke bërë ndonjë plan për udhëtim, duhet të përpiqeni ta përfundoni atë së shpejti. Nëse lini ndonjë gjë në ajër, shanset janë që të mos realizohet. Në raport me partnerin tuaj, nevojitet më shumë sinqeritet.

Ujori

Një mundësi që e kishit menduar si mjaft të ëmbël, mund të duket edhe më tërheqëse sot! Vetëm qëndroni fleksibël dhe përgatituni! Bëni të qartë se ju jeni gati për ta kapur këtë mundësi. Mos kini frikë të tregoheni të qartë për këtë.

Peshqit

Ju do të keni shumë energji për të realizuar ndonjë projekt që e keni menduar për një kohë të gjatë. Lidhja me njerëzit e tjerë krijon shumë ndjenja të ngrohta dhe mundësinë për t’u rritur në çdo aspekt. Sa i përket aspektit financiar, gjendja paraqitet e shëndetshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kryeministri i emëruar i Libanit largohet nga posti

Moustapha Adib nuk ishte në gjendje të formojë një qeveri të re për të zëvendësuar qeverinë që dha dorëheqjen pas shpërthimit vdekjeprurës masiv në...

Ajo që ndjen dhe ajo që ëndërron Berisha

Nga Mero Baze Sali Berisha ka një ndjenjë dhe një ëndërr për këto zgjedhje. Ndjenja është se Edi Rama do t’i vjedhë zgjedhjet, kurse ëndrra...

Biznesi me shëndetin: Ja sa fitojnë kompanitë e prodhimit të ilaçeve

Të gjithë mezi po presin daljen e vaksinës së duhur kundër Covid-19. Por pandemia ka nxitur edhe akuza ndaj industrisë farmaceutike, se ajo është...

Në ndjekje të Talo Çelës, dështon një tjetër operacion i policisë

Dështon një tjetër operacion për kapjen e Talo Çelës, i kërkuar për grabitjen e Rinasit. Bëhet me dije se FNSH ka kryer një aksion mëngjesin...

VIDEO/ Përmbytje me verë të kuqe, momenti kur shpërthen depozita prej 50.000 litrash

Një depozitë prej 50 mijë litrash me verë të kuqe ka shpërthyer sot në një karantinë në Spanjë, duke e kthyer vendin përreth në...