E hënë, 19 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

Horoskopi

Planetët janë në favorin tuaj/ Horoskopi, 18 tetor 2020

Dashi Shmangni të qenit pesimist për problemet tuaja. Kjo vetëm do t’ju parandalojë të shihni mundësitë pozitive që ju dalin përpara. Sot, ju mund të...

Çfarë kanë rezervuar yjet për ju, horoskopi 16 tetor 2020

Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë, tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni...

Horoskopi, 15 Tetor 2020

Dashi Mbani nën kontroll euforinë tuaj. Partnerët do të jenë entuziastë për planet dhe ndërmarrjet tuaja të reja. Nëse keni kohë të lirë, përpiquni të...

Horoskopi, 13 Tetor 2020

Dashi Aftësia për të kursyer energjinë tuaj do të jetë rezultative, nëse duhet të bëni një udhëtim të gjatë. Do të zbuloni se jeni në...

Horoskopi 8 tetor, zbuloni shenjat me fat

Dashi Janë shumë probleme sot të cilat do t’ju pengojnë të arrini qëllimet tuaja. Yjet do parakalojnë shenjën tuaj dhe do t’ju sjellin shumë shqetësime...

Horoskopi 7 tetor, zbuloni shenjat me fat

Dashi Dashuria dhe kënaqësia që do të merrni në punë ditën e sotme do t’ju bëjnë të jeni në humor të mirë ditën e sotme....

Horoskopi 6 tetor, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Yjet u japin një nxitje projekteve tuaja, duke i ngarkuar ato me energji të reja. Ndoshta, është e përshtatshme t’i jepni mjedisit ku keni...

Horoskopi 5 tetor, ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Kryeni punën e përditshme me aftësi dhe trajtoni çdo problem në mënyrën e duhur. Kontaktete  ju japin mundësi të reja suksesi. Ditën e sotme...

Horoskopi 4 tetor, zbuloni shenjat me fat

Dashi Mos u mahnitni nga paraqitja, veçanërisht nëse ka biznes dhe para.  Para se të pranoni një ftesë përpiquni të kuptoni nëse personi që ju...

Horoskopi 3 tetor, zbuloni shenjat me fat

Dashi Nëse një histori ka përfunduar keq në të kaluarën, mundohuni që ta lini pas. Në punë do të ndiheni të lodhur, por sforcimet tuaja...

Të fundit

Përkeqësohet gjendja e grave naftëtare në Ballsh, shteti nuk reagon

Gjendja shëndetësore e grave naftëtare në Ballsh është përkeqësuar në ditën e 5 të grevës së tyre. Dy prej grevisteve janë paraqitur me tension të...

Kavajë, automjeti përplas për vdekje biçiklistin 78-vjeçar

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Kavajë. Një automjet përplasi për vdekje biçiklistin 78-vjeçar. ''Më datë 19.10.2020, rreth orës...

Çështja e detit/ Ministri i Jashtëm grek nesër në Tiranë

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias do të zhvillojë ditën e nesërme një vizitë zyrtare në Tiranë, në kuadër të rifillimit të negociatave për...

Ktheu biznesin në kazino, arrestohet pronari i lokalit në Tiranë

Një 41-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës në kryeqytet. Shtetasi E.B ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. ''Specialistët për Hetimin e Krimit në...

PD publikon grafikun: 75 mln euro për vetëm 15% më shumë mbetje të trajtuara

Inceneratorët janë kthyer në debatin kryesor mes partive politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Partia Demokratike shprehet se pronari i vërtetë i inceneratorëve...