E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Horoskopi, 13 janar 2021

Dashi

Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Përpiquni që sot të tregoheni më tolerantë.

Demi

Sot do të arrini në një konkluzion në lidhje me çështjet familjare apo në lidhje me mënyrën se si do arrini të bëni edhe një lëvizje të fortë në çështje të karrierës.

Binjakët

Ditën e sotme do ndjeni se ndryshimet që bëhen rreth jush nuk janë aspak të këndshme, por të detyruara nga persona që ju i mendoni si kundërshtarë apo nga presioni që mund t’ju bëhet për të bërë ndryshime.

Gaforrja

Dita e sotme do ju gjejë të papërmbajtur në lidhje me mënyrën se si do veproni apo do t’i thoni gjërat. Ka mundësi të mos jeni aspak diplomatë, dhe kjo do ju hapë disi më shumë probleme.

Luani

Dita e sotme në përgjithësi do jetë shumë e fortë në lidhje me anën ekonomike. Në fakt, duke parë se do ju duhen më shumë para, do detyroheni të gjeni edhe mënyra të tjera për të fituar më shumë.

Virgjëresha

Ditë e mirë për të dashuruarit. Do jeni më të lidhur se kurrë me partnerin tuaj. Sa u përket parave, të gjitha mundësitë janë të mira, por duhet të dini si t’i kapni këto mundësi.

Peshorja

Dita e sotme në planin e karrierës dhe të familjes do mbartë një tension apo acarim. Ka mundësi që sot t’ju duhet të jeni më afër familjes. Në planin financiar, jo gjithçka është në rrugën e duhur.

Akrepi

Ditën e sotme ka disa çështje që ju nuk i keni zgjidhur apo logjikuar si duhet, si në lidhje me qëllimet tuaja ashtu edhe në lidhje me jetën tuaj personale. Sa u përket parave, bëni kujdes me shpenzimet.

Shigjetari

Po mendoni që të bëni disa ndryshime në jetën sentimentale. Kujdesuni që gjithçka të bëhet me kujdes sa i përket dokumentacionit. Dikush mund të përpiqet të përfitojë në kurrizin tuaj.

Bricjapi

Dita e sotme në aspektin ekonomik do ketë shumë shpenzime, të cilat ju me sa duket nuk i prisnit dhe do ju duhet të filloni të bëni plane për të fituar më shumë. Do keni ide të reja, dhe kjo do bëjë që morali juaj të jetë i lartë.

Ujori

Hëna edhe sot në shenjën tuaj ndoshta do ju bëjë që të jeni më të ndjeshëm ndaj kërkesave të të tjerëve. Do ju duhet të bëni disa ndryshime për këtë, dhe këto ndryshime kanë të bëjnë më shumë me vetë ju.

Peshqit

Ditën e sotme një konflikt në ambientin e punës apo një aksident i vogël mund t’ju sjellë pasoja. Përpiquni të shmangni përplasjet me një koleg, i cili ka më shumë mbështetje sesa ju.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...